• Home
  • / De infiltrant - Alex Berenson

De infiltrant

 

Auteur: Alex Berenson, Henny van Gulik

Nederlands - eBook (EPUB)

376 pagina's  |  Karakter Uitgevers BV  |  april 2017

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 7,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

De infiltrant | Alex Berenson

Nederlands - Paperback | april 2017

Prijs: € 19,99

BESCHRIJVING

Angstaanjagend actuele spionage thriller over de reŽle dreiging van jihadisme. Winnaar van de Edgar Allan Poe Award! Spionage thriller voor de fans van David Baldacci en John Grisham. De ergste nachtmerrie van de directeur van de CIA lijkt werkelijkheid te worden: een topspion doet het ondenkbare en stuurt berichten door aan IS om hen te waarschuwen voor geplande operaties. Het achterhalen van de identiteit van deze mol zonder hem te alarmeren, zal buitengewoon moeilijk worden. Om deze verrader binnen de eigen gelederen uit te schakelen, zal topspion John Wells in een rol moeten kruipen waarvan hij hoopte dat hij die voor altijd achter zich had gelaten. Hij heeft geen andere keus dan zijn vorige gefabriceerde identiteit van Al Qaida-jihadist weer aan te nemen en zich tussen de meest wantrouwende en gewelddadige mensen ter wereld te begeven.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Alex BerensonHenny van Gulik
Soort boek eBook, 376 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever Karakter Uitgevers BV , Verschijningsjaar: 2017
ISBN-13 9789045211701
ISBN-10 904521170X
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Thrillers
Thrillers  >  Thrillers
Themashops Themashops  >  Onder de 10 euro
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...