• Home
  • / Overmacht - Matthew Betley

Overmacht

 

Auteur: Matthew Betley

Nederlands - eBook (EPUB)

328 pagina's  |  Karakter Uitgevers BV  |  februari 2017

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 7,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Overmacht | Matthew Betley

Nederlands - Paperback | februari 2017

Prijs: € 17,99

BESCHRIJVING

Voor de lezers van Jack Coughlin en Scott McEwen 'Matthew Betley heeft bewezen dat hij een geslaagde schrijver is. Overmacht is een briljante thriller die in razend tempo begint vanaf de eerste bladzijde en spanning opbouwt tot een daverend einde.' - Clive Cussler Matthew Betley is een absolute expert op het gebied van moderne oorlogsvoering. Overmacht is een militaire thriller die door het tempo de lezer nauwelijks rust gunt, de actie is zenuwslopend, en de techniek tot in de details realistisch. Logan West ligt half bewusteloos van de drank op de vloer van zijn deprimerende appartement en lijkt een makkelijk doelwit voor de indringers die zijn huis doorzoeken. Maar zelfs met een kater is West een niet te onderschatten tegenstander. Als hij na een korte uitbarsting van geweld in een impulsieve bui de telefoon opneemt, zet hij een reeks gebeurtenissen in gang die niemand had kunnen voorzien: een tot dan toe onbekende organisatie zoekt in Irak naar een voorwerp dat het middelpunt vormt van een allesverwoestende aanval in het Midden-Oosten. Een aanval die de VS op ramkoers met Iran zal brengen. Logan, ex-officier bij de Marines, wordt door de FBI ingelijfd als 'consultant' als deel van een taskforce om de dreiging tegen te houden. Van de Midwest tot aan de drugsvilla's van Noord-Mexico en de door oorlog verscheurde Anbar-regio in Irak: de actie is non-stop. De groep FBI-contractors moet het opnemen tegen de grootste groep huurlingen die ze ooit hebben gezien, wiens eigenaar een diepgewortelde haat tegen de VS voelt. Intussen vecht Logan tegen zijn drankprobleem en zijn eigen demonen, namelijk een hinderlaag in Falluja die zijn Force Recon-eenheid bijna volledig uitroeide en jaren later op het punt staat om alles dat van waarde is in zijn leven te vernietigen.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Matthew Betley
VertalerBas Boerema
Soort boek eBook, 328 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever Karakter Uitgevers BV , Verschijningsjaar: 2017
ISBN-13 9789045208206
ISBN-10 9045208202
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Thrillers
Thrillers  >  Thrillers
Themashops Themashops  >  Onder de 10 euro
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...