• Home
  • / Engelen van sneeuw - James Thompson

Engelen van sneeuw

 

Auteur: James Thompson

Nederlands - eBook (EPUB)

280 pagina's  |  Karakter Uitgevers BV  |  december 2012

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 7,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

`Een groot talent voor fans van Scandinavische thrillers is Engelen van sneeuw een must. Bookpage Voor de lezers van Arnaldur Indidason en Jussi Adler-Olsen Kaamos: de periode vlak voor Kerst, de meest sombere tijd van het jaar in Fins Lapland. De niet-aflatende duisternis en extreme kou boven de Noordpool zorgen ervoor dat iedereen een beetje buiten zichzelf raakt misschien wel net genoeg om een moord te plegen. Een knappe Somalische immigrante wordt dood gevonden midden in een besneeuwd veld, haar lichaam is op gruwelijke wijze verminkt en er staat een racistische spreuk in haar borst gekerfd. Aan het hoofd van het onderzoek staat Kari Vaara, hoofdinspecteur van het plaatselijke politiekorps. Vaara, eens een gelauwerd agent in de grote stad, heeft zich teruggetrokken in zijn geboortedorp om oude wonden te laten helen, maar ziet zich nu voor de zware taak geplaatst om zonder hulp van buitenaf deze zaak op te lossen. James Thompson, geboren en getogen in het oosten van Kentucky, is al ruim tien jaar in Finland en woont tegenwoordig in Helsinki. Voordat hij zich fulltime op het schrijven stortte heeft hij Fins gestudeerd, waar hij nu vloeiend in is, heeft hij gewerkt als barman, fotograaf, handelaar in zeldzame munten en militair.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)James Thompson
Soort boek eBook, 280 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever Karakter Uitgevers BV , Verschijningsjaar: 2012
ISBN-13 9789045200798
ISBN-10 9045200791
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Thrillers
Thrillers  >  Thrillers
Themashops Themashops  >  Onder de 10 euro
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...