• Home
  • / Het zusje - Louise Jensen

Het zusje

 

Auteur: Louise Jensen

Nederlands - eBook (EPUB)

352 pagina's  |  A.W. Bruna  |  mei 2017

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 11,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Het zusje | Louise Jensen

Nederlands - Paperback | mei 2017

Prijs: € 19,99

Het zusje | Louise Jensen

Nederlands - Paperback | mei 2017

Prijs: € 19,99

BESCHRIJVING

'Ik heb iets vreselijks gedaan, Grace. Ik hoop dat je me kunt vergeven.'

Grace is de dood van haar beste vriendin Charlie nooit te boven gekomen. Ze wordt achtervolgd door haar laatste woorden. Op zoek naar antwoorden opent ze een doos met persoonlijke aandenkens en brieven van Charlie. Daarna realiseert ze zich dat ze eigenlijk maar heel weinig wist van haar hartsvriendin.
Wanneer Grace op zoek gaat naar Charlies vader, komt ze in contact met Anna, die claimt het zusje van Charlie te zijn. Voor Grace voelt het algauw alsof Anna familie is, en door haar komst is het verlies van Charlie iets draaglijker.
Maar iets klopt er niet...

Voor de lezers van Paula Hawkins en Liane Moriarty

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Louise Jensen
VertalerMary Bresser
Soort boek eBook, 352 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever A.W. Bruna , Verschijningsjaar: 2017
ISBN-13 9789044976113
ISBN-10 9044976117
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Literaire thrillers
Thrillers  >  Literaire thrillers
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...