• Home
  • / De genezer - Antti Tuomainen

De genezer

 

Auteur: Antti Tuomainen

Nederlands - eBook (EPUB)

208 pagina's  |  A.W. Bruna Uitgevers  |  januari 2013

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 7,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

Het is twee dagen voor kerst en de bevolking van Helsinki wordt geteisterd door de gevolgen van een dramatische klimaatverandering. Metrotunnels zijn overstroomd, straten staan blank en de autoriteiten hebben waarschuwingen uitgevaardigd voor besmettelijke ziekten als malaria, tbc, ebola en de pest. De bevolking vlucht naar het uiterste noorden van Finland waar de omstandigheden nog enigszins draaglijk zijn. Er heerst totale anarchie en de macht van de politie wordt ondermijnd door particuliere beveiligingsfirma’s. De dichter Tapani Lehtinen is een van de weinigen die in Helsinki is gebleven. Wanneer zijn vrouw Johanna spoorloos verdwijnt, weet hij zeker dat er iets verschrikkelijks is gebeurd. Haar verdwijning lijkt samen te hangen met haar journalistieke onderzoek naar de Genezer, een nietsontziende milieuactivist met verschillende moorden op zijn geweten. Omdat verdwijningen in het chaotische Helsinki aan de orde van de dag zijn en de politie niet van plan is om iets te ondernemen, besluit Tapani zelf op onderzoek uit te gaan. In zijn koortsachtige zoektocht naar zijn geliefde ontdekt Tapani dat Johanna een deel van haar verleden angstvallig voor hem heeft verzwegen. Een verleden dat te maken heeft met de Genezer… De genezer is een intense thriller over de kracht van liefde in tijden van wanhoop en ontreddering, voor de liefhebbers van Sebastian Fitzek en Arnaldur Indriđason. FILI Finnish Literature Exchange This work has been published with the financial assistance of FILI – Finnish Literature Exchange.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Antti Tuomainen
Soort boek eBook, 208 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever A.W. Bruna Uitgevers , Verschijningsjaar: 2013
ISBN-13 9789044967548
ISBN-10 9044967541
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Literaire thrillers
Thrillers  >  Literaire thrillers
Themashops Themashops  >  Onder de 10 euro
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...