• Home
  • / De baai van de flamingo's - Sofia Caspari

De baai van de flamingo's

 

Auteur: Sofia Caspari

Nederlands - eBook (EPUB)

440 pagina's  |  De Fontein  |  februari 2015

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 9,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

De baai van de flamingo's | Sofia Caspari

Nederlands - Hardcover | februari 2015

Prijs: € 23,50

BESCHRIJVING

De boeken van Sofia Caspari zijn perfect voor de lezers van Sarah Lark en Leila Meacham. `De baai van de flamingos is haar tweede boek dat zich in het ArgentiniŽ van de negentiende eeuw afspeelt. ArgentiniŽ, 1876. De jonge weduwe Annelie hoopte met haar dochter Mina een nieuw leven op te bouwen, maar haar tweede echtgenoot is een bruut die haar mishandelt en kleineert. Als ook Mina het slachtoffer dreigt te worden van hun nieuwe `familie, vinden de twee vrouwen de moed om hun leven in eigen hand te nemen. Ze vertrekken naar Buenos Aires, maar dat blijkt niet de veilige haven die zij zich hadden voorgesteld als hun paden zich kruisen met die van een op wraak beluste jonge vrouw Sofia Caspari schreef eerder `In het land van de koraalboom, dat zich ook in ArgentiniŽ afspeelt. Haar dikke, meeslepende romans staan garant voor vele uren leesplezier.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Sofia Caspari
VertalerJan Smit
Soort boek eBook, 440 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever De Fontein , Verschijningsjaar: 2015
ISBN-13 9789032514822
ISBN-10 9032514822
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Romans
Literatuur  >  Romans
Themashops Themashops  >  Onder de 10 euro
Serie ArgentiniŽ-serie
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...