• Home
  • / Haar perfecte leven - Sam Hepburn

Haar perfecte leven

 

Auteur: Sam Hepburn

Nederlands - eBook (EPUB)

Ambo|Anthos  |  januari 2018

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Van: € 9,99 Voor: € 4,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Haar perfecte leven | Sam Hepburn

Nederlands - Paperback | januari 2018

Prijs: € 20,00

BESCHRIJVING

‘Haar perfecte leven’ van Sam Hepburn gaat over jaloezie en de excessen waartoe die kan leiden en heeft een ronduit verbluffende ontknoping. Sam Hepburn werd voor haar Young Adult-thrillers genomineerd voor diverse prijzen, waaronder de Cilip Carnegie Medal. ‘Haar perfecte leven’ liet lezers in Groot-Brittannië op het puntje van hun stoel zitten. BA Paris is fan: ‘Verslavend en met een explosief einde: “Haar perfecte leven” zet je tot het eind op het verkeerde been.’ Grace Dwyer heeft het allemaal: een knappe echtgenoot, een leuke baan als tv-kok, een schattig dochtertje en een prachtig huis. Ze leidt een perfect leven. Haar nieuwe vriendin Juliette past niet helemaal in dat plaatje: ze is een alleenstaande moeder die moeite heeft de eindjes aan elkaar te knopen. Waarom zijn ze bevriend geraakt? Grace’ leven blijkt dan ook minder perfect dan het op het eerste gezicht lijkt. En wanneer haar leven nog meer barsten gaat vertonen, is het de vraag of ze dat overleeft. ‘Haar perfecte leven’ is erg spannend, perfect voor fans van Clare Mackintosh, BA Paris en Nicci French.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Sam Hepburn
VertalerEls van Son
Soort boek eBook
Bestandstype EPUB
Uitgever Ambo|Anthos , Verschijningsjaar: 2018
ISBN-13 9789026336966
ISBN-10 9026336969
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Literaire thrillers
Thrillers  >  Literaire thrillers
Themashops Themashops  >  Afgeprijsde boeken
Themashops  >  Onder de 10 euro
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...