• Home
  • / Memento (Hoogspanning) - Emelie Schepp

Memento (Hoogspanning)

 

Auteur: Emelie Schepp

Nederlands - Paperback

352 pagina's  |  De Fontein Romans & Spanning  |  januari 2019

Deel dit artikel


Verwachte leverdatum 08-01-2019

Prijs: € 7,99

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo NesbÝ.Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediŽnten van deze ijzersterke thriller.br>
Een jong meisje wordt wakker in het ziekenhuis. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht gekomen is. 2012: In Zweden wordt het hoofd van de immigratiedienst vermoord. Alle sporen leiden naar een kind als dader. Officier van justie Jana duikt in de zaak en dat brengt bij haar gruwelijke herinneringen aan haar eigen verleden boven. Wat gaat er schuil achter de nu zo sterke Jana? En is zij eigenlijk wel te vertrouwen?br>
'Memento' was direct na verschijnen een grote hit in Zweden.

Van Emelie Schepp verscheen eveneens 'Narcotica', 'Post Mortem',' Postuum'.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Emelie Schepp
Soort boek Paperback, 352 pagina's
Uitgever De Fontein Romans & Spanning , Verschijningsjaar: 2019
ISBN-13 9789026147005
ISBN-10 9026147007
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Thrillers
Themashops Themashops  >  Onder de 10 euro
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...