• Home
  • / Zomerliefde - Erica James

Zomerliefde

 

Auteur: Erica James

Nederlands - Paperback

496 pagina's  |  De Fontein Romans & Spanning  |  april 2018

Deel dit artikel


Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Zomerliefde | Erica James

Nederlands - eBook | april 2018

Prijs: € 9,99

Zomerliefde | Erica James

Nederlands - Paperback | april 2019

Prijs: € 7,99

BESCHRIJVING

‘Zomerliefde’ (The Holiday) van Erica James is opnieuw een heerlijke feelgoodroman van haar hand. Erica James heeft al veel bestsellers op haar naam staan, zoals ‘Zussen voor altijd’, ‘De thuiskomst’ en ‘Een onverwachte wending’.

Izzy zit er even helemaal doorheen. Haar baan gaat nergens heen, haar vriend heeft haar gedumpt, en ze weet eigenlijk nog steeds niet wat ze wil met haar leven, ook al is ze nu 31. Als vrienden haar uitnodigen om de zomer door te brengen in hun vakantiehuis op Corfu, is ze daar dan ook echt wel aan toe.

Een zonovergoten eiland, een knappe Griekse buurman, een intrigerende thrillerschrijver die op het eiland een nieuwe bestseller wil schrijven – alle ingrediënten voor een onvergetelijke zomer.

Voor de lezers van Jill Mansell, ‘Flair’, ‘Wendy’ en ‘Vriendin’.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Erica James
Soort boek Paperback, 496 pagina's
Uitgever De Fontein Romans & Spanning , Verschijningsjaar: 2018
ISBN-13 9789026145056
ISBN-10 9026145055
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Romans
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...