• Home
  • / Het lied van mij en jou - J.D. Barrett

Het lied van mij en jou

 

Auteur: J.D. Barrett

Nederlands - Paperback

304 pagina's  |  De Fontein Romans & Spanning  |  april 2019

Deel dit artikel


Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 17,99

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Het lied van mij en jou | J.D. Barrett

Nederlands - eBook | maart 2019

Prijs: € 9,99

BESCHRIJVING

‘Een lied van mij en jou’ van J.D. Barrett is een heerlijke roman voor lezers van Jill Mansell en Santa Montefiore.

Zoë werkt in een hospice, waar ze met haar harp de patiënten begeleidt, ook op hun laatste reis. Het is een baan waarin ze de vervulling vindt die in de rest van haar leven ontbreekt: ze heeft al vijf jaar een hopeloze relatie met een man die niet voor haar durft te kiezen, woont nog steeds in haar ouderlijk huis, en durft, sinds een paniekaanval op het podium, haar baan als concertharpist niet meer op te pakken.
Maar deze nieuwjaarsdag besluit ze het roer om te gooien. Terwijl haar beste vriendin (onvermoeibaar op zoek naar De Ware) en haar broer (hopeloos verliefd op iemand die zijn gevoelens niet beantwoordt) haar toejuichen vanaf de zijlijn, neemt Zoë het heft in eigen handen. Want het idee van een nieuw begin klinkt haar als muziek in de oren…

‘Wat een prachtig boek. Mooi van stijl en met aansprekende personages. Een boek om in één ruk uit te lezen.’ Goodreads.com
‘Deze roman van J.D. Barrett is een plezier om te lezen en smaakt naar meer! Weet precies de goede snaar te raken.’ Melbourne Times Weekly

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)J.D. Barrett
Soort boek Paperback, 304 pagina's
Uitgever De Fontein Romans & Spanning , Verschijningsjaar: 2019
ISBN-13 9789026144523
ISBN-10 9026144520
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Romans
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...