• Home
  • / Memento - Emelie Schepp

Memento

 

Auteur: Emelie Schepp

Nederlands - Paperback

336 pagina's  |  De Fontein Romans & Spanning  |  februari 2018

bekijk alle 2 recensies

Deel dit artikel


Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 10,00

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Prijs: € 20,99

Memento | Emelie Schepp

Nederlands - eBook | november 2015

Prijs: € 9,99

Memento | Emelie Schepp

Nederlands - Luisterboek

Prijs: € 14,99

BESCHRIJVING

'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo NesbÝ.Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediŽnten van deze ijzersterke thriller.br>
Een jong meisje wordt wakker in het ziekenhuis. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht gekomen is. 2012: In Zweden wordt het hoofd van de immigratiedienst vermoord. Alle sporen leiden naar een kind als dader. Officier van justie Jana duikt in de zaak en dat brengt bij haar gruwelijke herinneringen aan haar eigen verleden boven. Wat gaat er schuil achter de nu zo sterke Jana? En is zij eigenlijk wel te vertrouwen?br>
'Memento' was direct na verschijnen een grote hit in Zweden.

MEDIA

RECENSIES (2)

Wie is te vertrouwen?

De titel ''Memento'' (herinnering) wordt al snel duidelijk door de verhaallijn in cursieve druk te lezen. Deze wordt afgewisseld met verhaallijnen van personages die soms kort en soms wat langer aan het woord zijn. Deze soepele afwisseling is zeker niet storend. Het zorgde er voor dat ik het boek vlot las. De hoofdpersoon Jana wordt zo goed beschreven, dat het lijkt alsof ik haar ken. Geen vriendin, maar iemand waar je rekening mee moet houden en wie je met respect behandelt. Ook de andere personages zijn helder beschreven. De auteur laat niet meteen het achterste van haar tong zien en naarmate je verder leest, worden enkele personages nog duidelijker. Wie ook respect verdient is de vertaler, die de juiste sfeer heeft weten neer te zetten. Op een bepaald moment in het verhaal dacht ik dat ik wist hoe het verder zou gaan en dacht te weten hoe de vork in de steel zat. In grote lijnen klopte dat ook bleek achteraf, maar ik kende toen nog niet de details die nog gruwelijker waren dan ik me eerder voorgesteld had. Over de eventuele toekomstige zaken die deze Officier van justitie behandelt wil ik graag meer lezen en hoop stiekem op een vervolg op dit boek. Dit boek is een keiharde, krachtige thriller doordat Emelie Schepp in dit boek heel actuele onderwerpen behandeld heeft. Met dit gegeven in het achterhoofd zorgde de auteur er voor dat wanneer ik er aan dacht dat dit in werkelijkheid ook zou kunnen gebeuren, ik koude rillingen kreeg. Wie is te vertrouwen vraag ik me af?

Sterk debuut!

Wat een sterk debuut van deze jonge schrijfster! Origineel verhaal met actueel onderwerp, goed uitgewerkte personages en een vlotte schrijfstijl. Dit belooft wat!

DETAILS

Auteur(s)Emelie Schepp
VertalerCorry van Bree
Soort boek Paperback, 336 pagina's
Uitgever De Fontein Romans & Spanning , Verschijningsjaar: 2018
ISBN-13 9789026143083
ISBN-10 9026143087
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Thrillers
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...