• Home
  • / Mea culpa - Clare Mackintosh

Mea culpa

 

Mea culpa
Mea culpa

Auteur: Clare Mackintosh

Nederlands - Luisterboek

De Fontein Romans & Spanning

bekijk de recensie

Deel dit artikel


Binnenkort leverbaar

Prijs: € 14,99

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Mea culpa | Clare Mackintosh

Nederlands - Paperback | maart 2016

Prijs: € 19,99

Mea culpa | Clare Mackintosh

Nederlands - eBook | januari 2016

Actieprijs: 9,99 Prijs: € 5,99

BESCHRIJVING

‘Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci

Wanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, gebeurt het ondenkbare: hij rent de straat over en wordt aangereden door een auto. De bestuurder rijdt door. In een fractie van een seconde verandert Jenna’s wereld in een nachtmerrie. Om de vreselijke waarheid te ontlopen verhuist ze naar een afgelegen plek aan de kust in Wales, maar de herinneringen, angsten en rouw zijn allesoverheersend. Inspecteur Ray Stevens leidt het onderzoek naar de dader. Vastbesloten om tot de bodem van de zaak te komen, zet hij zowel zijn professionele als zijn persoonlijke leven op het spel. Intussen wordt Jenna ingehaald door haar verleden, met alle verwoestende consequenties van dien…

’Mea culpa’ is een regelrechte sensatie met fans als Peter James, Richard&Judy.

MEDIA

RECENSIES (1)

Echt lezen!

De epiloog zuigt gelijk je in het boek, een moeder verliest haar 5-jarige zoontje als hij plotseling de weg oversteekt en de bestuurder van de auto doorrijdt. Een recherche team, met Ray en Kate, gaan met de zaak aan de slag maar er zijn helaas te weinig aanknopingspunten om de dader te achterhalen. Het boek bestaat uit twee delen. Je leest vlotte en korte hoofdstukken en afwisselend volg je het verhaal vanuit Ray, de rechercheur bij de politie over de ontwikkelingen in de zaak en zijn prive leven, en Jenna, een jonge vrouw die gevlucht is naar Penfach, Wales om een nieuw bestaan op te bouwen. Nooit eerder ben ik zo op het verkeerde been gezet in een boek, je wilt echt doorlezen om te weten hoe het nou precies zit! In deel 2 vallen de puzzelstukjes langzaam op hun plaats. Ook mooi en chique dat de letters van de titel en naam van de schrijfster op de kaft en op de zijkant "voelbaar" zijn als een soort braille. Op de kaft zit nog een sticker met een actie van Uitgeverij De Fontein met niet goed, ruil om! maar dat is bij deze thriller echt niet nodig. Ik hoop dat de schrijfster het niet bij een debuut boek houdt en het is ook een mooi script voor een film!

DETAILS

Auteur(s)Clare Mackintosh
Soort boek Luisterboek
Uitgever De Fontein Romans & Spanning
ISBN-13 9789026141454
ISBN-10 9026141459
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Literaire thrillers
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...