• Home
  • / Hotel Evergreen Falls - Kimberley Freeman

Hotel Evergreen Falls

 

Auteur: Kimberley Freeman

Nederlands - eBook (EPUB)

328 pagina's  |  De Fontein Romans & Spanning  |  augustus 2016

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 9,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

‘Hotel Evergreen Falls’ is een heerlijke roman voor fans van Kate Morton en Santa Montefiore. In 1926 is Violet een kamermeisje in Hotel Evergreen Falls. Dan wordt ze verliefd op Sam, een van de gasten, en hij op haar. Violet zet alles op het spel om bij Sam te zijn. Daar betaalt ze een hoge prijs voor… 2014. Lauren is naar de andere kant van Australië verhuisd om te ontsnappen aan haar bazige moeder. Ze huurt een appartementje vlak bij een vervallen hotel in het dorp. Lauren kan het niet nalaten om op onderzoek uit te gaan. Wat ze ontdekt verandert meerdere levens, waaronder dat van haarzelf. ‘Hotel Evergreen Falls’ is de derde roman van Kimberley Freeman, na ‘Wilde bloemen’ en ‘Walviseiland’.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Kimberley Freeman
VertalerMechteld Jansen
Soort boek eBook, 328 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever De Fontein Romans & Spanning , Verschijningsjaar: 2016
ISBN-13 9789026139758
ISBN-10 9026139756
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Romans
Literatuur  >  Romans
Themashops Themashops  >  Onder de 10 euro
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...