• Home
  • / De erfenis van de Tempeliers - Steve Berry

De erfenis van de Tempeliers

 

Auteur: Steve Berry

Nederlands - Paperback

496 pagina's  |  De Fontein Romans & Spanning  |  september 2015

Deel dit artikel


Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 10,00

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

De erfenis van de Tempeliers | Steve Berry

Nederlands - eBook | mei 2010

Actieprijs: 9,99 Prijs: € 5,99

BESCHRIJVING

'De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone optreedt.

Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean.

Een mix van historie, spanning, religie en liefde. In 'De erfenis van de Tempeliers' hebben dieven het voorzien op een dagboek waarin een onderzoek naar de verdwenen schatten van de Tempeliers is opgetekend. Cotton Malone en een vriendin belanden bij een ru´ne van een kerk in de PyreneeŰn. Zij zijn niet de enigen die op jacht zijn naar de verloren gewaande erfenis van de Tempeliers. Want voor de Kerk blijkt het van levensbelang dat de mythe van de Wederopstanding blijft bestaan.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Steve Berry
VertalerHugo Kuipers
Soort boek Paperback, 496 pagina's
Uitgever De Fontein Romans & Spanning , Verschijningsjaar: 2015
ISBN-13 9789026139222
ISBN-10 9026139225
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Thrillers
Serie Cotton Malone
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...