• Home
  • / De laatste dans - Sarra Manning

De laatste dans

 

Auteur: Sarra Manning

Nederlands - Hardcover

464 pagina's  |  De Fontein Romans & Spanning  |  november 2017

Deel dit artikel


Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 23,50

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

De laatste dans | Sarra Manning

Nederlands - eBook | oktober 2016

Prijs: € 9,99

BESCHRIJVING

'De laatste dans' van Sara Manning is prachtige roman tegen de achtergrond van de Tweede Wereldoorlog.

Londen, 1943. Rose is 17 als ze het verstikkende plattelandsleven en haar middenklasse ouders achter zich laat en de trein naar Londen neemt. Daar verliest ze haar hart aan Phil, een Amerikaanse piloot, maar voor het einde van de oorlog zal ze nog meer verliezen...

Las Vega, nu. Jane had bijna haar doelen bereikt: een rijke man, een leven in de hoogtste kringen, en dat vr haar 27ste. Bjna. Nu staat ze hier, in de steek gelaten, in haar bruidsjurk. Dan loopt ze Leo tegen het lijf, en in een opwelling trouwen ze. Het fortuin van zijn oudtante lijkt een mooie bonus...

Voor de fans van Santa Montefiore en Jojo Moyes.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Sarra Manning
VertalerMarjet Schumacher
Soort boek Hardcover, 464 pagina's
Uitgever De Fontein Romans & Spanning , Verschijningsjaar: 2017
ISBN-13 9789026138232
ISBN-10 9026138237
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Romans
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...