• Home
  • / De patissier van Parijs - Laura Madeleine

De patissier van Parijs

 

Auteur: Laura Madeleine

Nederlands - eBook (EPUB)

283 pagina's  |  De Fontein Romans & Spanning  |  juli 2016

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 9,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

Een heerlijke roman voor fans van Sarah-Kate Lynch en Nora Roberts. ‘De patissier van Parijs’ neemt je mee naar vervlogen tijden… Parijs, 1909. Het toeval leidt Guy naar Pâtisserie Clermont, waar hij onmiddellijk geraakt wordt door de schoonheid van de elegante creaties – en door de dochter van de patissier, Jeanne. De twee worden verliefd, maar net als het broze suikerwerk waar de patisserie om bekendstaat, is hun geluk kwetsbaar… Cambridge, 1988. Petra ontdekt een foto van haar opa, een gerespecteerd auteur, met twee mensen die ze niet kent en de mysterieuze tekst ‘Vergeef me’. Als haar opa’s biograaf vervolgens een schandaal ruikt en daar zijn pijlen op richt, begint een race naar de waarheid. Een hartverwarmend verhaal voor lezers van Santa Montefiore, Sarah Lark en Nicky Pellegrino.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Laura Madeleine
VertalerErica Feberwee
Soort boek eBook, 283 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever De Fontein Romans & Spanning , Verschijningsjaar: 2016
ISBN-13 9789026138164
ISBN-10 9026138164
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Romans
Literatuur  >  Romans
Themashops Themashops  >  Onder de 10 euro
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...