• Home
  • / De mond gesnoerd - Karen Rose

De mond gesnoerd

 

Auteur: Karen Rose

Nederlands - Paperback

512 pagina's  |  De Fontein  |  december 2016

Deel dit artikel


Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 10,00

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

De mond gesnoerd | Karen Rose

Nederlands - Paperback | juli 2012

Prijs: € 19,99

De mond gesnoerd | Karen Rose

Nederlands - eBook | juni 2012

Actieprijs: 9,99 Prijs: € 4,99

BESCHRIJVING

Vier studenten stichten brand in een leegstaand gebouw. Wanneer ze in De mond gesnoerd van Karen Rose tot hun verbijstering een meisje op de bovenste verdieping in paniek op het raam zien bonken, realiseren ze zich wat ze hebben aangericht en slaan ze op de vlucht. Wat ze niet weten is dat iemand hen gadeslaat. Het is aan rechercheur Olivia Sutherland en brandweerman David Hunter om de brandstichters op te sporen. Tijdens het onderzoek stuiten ze op nóg een sinistere zaak: een moordenaar die studenten afperst en hen vervolgens genadeloos afslacht. Al snel zien ze en verband tussen beide zaken en voeren ze een race tegen de klok om de moordenaar te pakken, voordat hij meer slachtoffers maakt. Karen Rose op haar best! Voor de lezers van Karin Slaughter en Tess Gerritsen.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Karen Rose
VertalerHans Verbeek
Soort boek Paperback, 512 pagina's
Uitgever De Fontein , Verschijningsjaar: 2016
ISBN-13 9789026136023
ISBN-10 9026136021
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Thrillers
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...