• Home
  • / Het kwaad en de rivier - R.J. Ellory

Het kwaad en de rivier

 

Auteur: R.J. Ellory

Nederlands - Paperback

448 pagina's  |  De Fontein  |  december 2014

bekijk de recensie

Deel dit artikel


Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 22,50

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Het kwaad en de rivier | R.J. Ellory

Nederlands - eBook | oktober 2014

Prijs: € 9,99

BESCHRIJVING

'Het kwaad en de rivier' is de nieuwe thriller van R.J. Ellory. Het lichaam van een meisje dat twintig jaar geleden verdween, wordt teruggevonden in de oever van de rivier. Het onderzoek wordt heropend en sherrif John Gaines komt er achter dat er meer meisjes in die tijd verdwenen zijn. Waarom weigeren haar vrienden te praten? Wat is de rol van de invloedrijke familie Wade? Is het toeval dat een belangrijke getuige bij een brand omkomt? En hoe betrouwbaar is het geheugen van de aan Alzheimer lijdende vader van een van de verdachten? R.J. Ellory is de enige auteur die drie keer op rij bekroond werd met vijf sterren in de VN Thrillergids. Voor de liefhebbers van Michael Connelly en Jo NesbÝ, Ellory schrijft thrillers die keer op keer overdonderen.

MEDIA

RECENSIES (1)

Verborgen geheimen komen boven water...

Ellory weet als Brits auteur op onnavolgbare wijze een sfeertje neer te zetten met een paar goed gekozen woorden. Je waant je in het diepe zuiden van de U.S.A.Z Op een bepaald gedeelte in het verhaal, denk je als lezer dat je het wel weet! Je kent de dader! Dat is niet het geval blijkt al snel daarna. Sheriff Gaines wil alles alleen oplossen. Is dat wel zo slim? Ineens liggen alle mogelijkheden weer open, maar één persoon blijft in het gezichtsveld van Gaines. Dan is er toch een onverwachte dader, dit had ik niet verwacht. Helemaal op het verkeerde been gezet. Alweer! Prachtig gedaan. Het verhaal begint en eindigt met oorlog. In dit geval de oorlog zoals John Gaines er mee te maken heeft gehad. Mooi om nog een andere verhaallijn te ontdekken in het boek. Het zijn maar een paar hoofdstukken, maar het geeft goed weer hoe een en ander door deze persoon beleefd wordt. De verhaallijn van Gaines begint op 24 juli 1974 en eindigt op 12 augustus 1974. In deze korte periode gebeurt zo enorm veel. Veel in het leven van de andere karakters, maar ook in het leven van Sheriff Gaines: Op een dag zal hij, misschien, de dingen zien zoals ze zijn... een cirkel, een wiel, iets zonder begin of einde... zoals de slang die zijn eigen staart opeet en tenslotte onherroepelijk verdwijnt. Bij deze goed gekozen woorden in het verhaal, die ook weer betrekking hebben op een passage in het boek, slaakte ik een diepe zucht en keek weer op! Ik geloof niet, dat ik ooit sneller een boek uitgelezen heb. Graag gelezen!

DETAILS

Auteur(s)R.J. Ellory
VertalerKris Eikelenboom
Soort boek Paperback, 448 pagina's
Uitgever De Fontein , Verschijningsjaar: 2014
ISBN-13 9789026133916
ISBN-10 902613391X
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Literaire thrillers
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...