• Home
  • / Havikskruid - Irena Brignull

Havikskruid

Twee meisjes. Twee werelden. Een keuze. 

Auteur: Irena Brignull

Nederlands - eBook (EPUB)

280 pagina's  |  Gottmer  |  juli 2016

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 8,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

'Havikskruid' is een spannend YA fantasy-boek over een oude profetie die op punt van uitkomen staat... Wie zal de nieuwe heksenkoningin worden? De heksen van Havikskruid Een eeuwenoude profetie wordt werkelijkheid: nu de oude heksenkoningin op sterven ligt, zal het geslacht Havikskruid de nieuwe koningin leveren. En aangezien Ember Havikskruid weinig magische krachten lijkt te bezitten, ligt het voor de hand dat haar nichtje de uitverkorene is. De profetie op losse schroeven Maar dan kruist de 'gewone' sterveling Poppy hun pad. Door haar leren de heksen wat mensen van vlees en bloed voelen: liefde, passie, verdriet, maar al snel ook jaloezie en haat. Als dan ook nog eens blijkt dat Poppy verontrustend veel bijzondere gaven heeft, komt de profetie op losse schroeven te staan... Irena Brignull: voor de liefhebbers van Kiera Cass en Cornelia Funke 'Havikskruid' is het debuut van de succesvolle Britse scenarioschrijfster Irena Brignull, bekend van Shakespeare in Love en animatiefilms als The Little Prince (2015) en The Boxtrolls (2014).

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Irena Brignull
VertalerMaria Postema
Soort boek eBook, 280 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever Gottmer , Verschijningsjaar: 2016
ISBN-13 9789025765866
ISBN-10 9025765866
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Kinderen & jeugd  >  Young Adults
Young adult  >  Leesboeken
Themashops Themashops  >  Onder de 10 euro
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...