• Home
  • / Blijf rustig - Maile Meloy

Blijf rustig

 

Auteur: Maile Meloy

Nederlands - Paperback

304 pagina's  |  Luitingh Sijthoff  |  november 2017

Deel dit artikel


Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Van: € 19,99 Voor: € 17,50

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Blijf rustig | Maile Meloy

Nederlands - eBook | oktober 2017

Prijs: € 12,99

BESCHRIJVING

Blijf rustig van Maile Meloy is een ijzersterke, psychologische thriller over de nachtmerrie van iedere ouder: wat als je kind opeens verdwijnt? Voor de liefhebbers van Paula Hawkins en Ruth Ware. In een opwelling besluiten Liv en Nora met hun gezinnen op een cruise naar de Cariben te gaan. De vakantie begint perfect: iedereen geniet van de luxe op het schip en van het mooie weer. Maar tijdens een stop in Costa Rica gaat het mis. De mannen gaan golfen, de vrouwen naar het strand met de kinderen. Liv doezelt wat in de zon en Nora flirt met de gids. En opeens zijn de kinderen wegÖ Een familiecrisis in een warm vakantieland die genadeloos onder je huid kruipt. Wat zou jij doen? Meloy combineert een uitzonderlijk schrijfniveau met een commerciŽle plot die klinkt als een klok. Niet weg te leggen!

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Maile Meloy
VertalerFons Oltheten
Soort boek Paperback, 304 pagina's
Uitgever Luitingh Sijthoff , Verschijningsjaar: 2017
ISBN-13 9789024576944
ISBN-10 9024576946
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Thrillers
Themashops Themashops  >  Afgeprijsde boeken
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...