• Home
  • / Een familiereunie - Sabri Louatah

Een familiereunie

 

Auteur: Sabri Louatah

Nederlands - eBook (EPUB)

196 pagina's  |  Luitingh Sijthoff  |  september 2018

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Van: € 12,99 Voor: € 4,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Een familiereŁnie | Sabri Louatah

Nederlands - Hardcover | september 2018

Prijs: € 22,99

BESCHRIJVING

De Franse bruiloft van Sabri Louatah is een meeslepende familiegeschiedenis en politieke thriller in een. Het is het eerste deel van een serie. Een aanrader voor lezers van Stieg Larsson, Herman Koch en literaire series als van Elena Ferrante. Een zaterdag in mei. Frankrijk is in de greep van de aanstaande presidentsverkiezingen. Het wordt er een van historisch belang: de eerste kandidaat van Algerijnse komaf staat aan kop in de peilingen en de winst kan hem niet meer ontgaan. Die dag staat voor de familie Nerrouche in het teken van de bruiloft van neef Slim. Zoals altijd voorafgaand aan een huwelijk is er stress: is alles geregeld, blijft het weer goed, kan oma zitten, wat draagt de schoonfamilie? Er wordt gehaast, geruzied en begroet. Alleen de jonge Krim is er met zijn hoofd niet bij. Hij is getuige van de bruidegom, maar hij loopt de feestlocatie voortdurend in en uit. Krim is bevangen door een onrust die niemand begrijpt. Binnen een paar uur zullen de toekomst van een land en de toekomst van een familie op ongekende wijze botsen, en zal de wereld er voor altijd anders uitzien.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Sabri Louatah
Soort boek eBook, 196 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever Luitingh Sijthoff , Verschijningsjaar: 2018
ISBN-13 9789024574322
ISBN-10 9024574323
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Romans
Literatuur  >  Romans
Themashops Themashops  >  Afgeprijsde boeken
Themashops  >  Onder de 10 euro
Serie De wilden
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...