• Home
  • / De fixer - Joseph Finder

De fixer

 

Auteur: Joseph Finder

Nederlands - Paperback

352 pagina's  |  Luitingh Sijthoff  |  april 2016

Deel dit artikel


Levertijd onbekend

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

De fixer | Joseph Finder

Nederlands - eBook | april 2016

Prijs: € 9,99

BESCHRIJVING

Joseph Finder, schrijver van Paranoia en 'de CEO van de misdaadliteratuur', levert met De fixer weer een adembenemend sterke thriller. Voor de lezers van Harlan Coben en John Grisham.

Onderzoeksjournalist Rick Hoffman verliest zijn baan, zijn verloofde en zijn appartement. Zijn enige optie is terugkeren naar het huis van zijn miserabele jeugd. Als Rick besluit het vervallen huis op te knappen, doet hij een verbijsterende ontdekking: er zitten miljoenen dollars verstopt in de muren. Rick begint een onderzoek naar zijn vaders verborgen verleden...

'Ronduit meesterlijk' VN Detective en Thrillergids

'Finder is slimmer, subtieler en spannender dan Grisham.' Het Parool

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Joseph Finder
VertalerPieter Janssens
Soort boek Paperback, 352 pagina's
Uitgever Luitingh Sijthoff , Verschijningsjaar: 2016
ISBN-13 9789024570614
ISBN-10 9024570611
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Thrillers
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...