• Home
  • / Lang leve de liefde - Jill Mansell

Lang leve de liefde

 

Auteur: Jill Mansell

Nederlands - Paperback

384 pagina's  |  Luitingh Sijthoff  |  juni 2016

bekijk alle 2 recensies

Deel dit artikel


Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Van: € 19,99 Voor: € 4,99

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Lang leve de liefde | Jill Mansell

Nederlands - Dwarsligger | augustus 2016

Prijs: € 12,99

Lang leve de liefde | Jill Mansell

Nederlands - eBook | april 2016

Prijs: € 9,99

Lang leve de liefde | Jill Mansell

Nederlands - Paperback | juli 2017

Prijs: € 10,00

BESCHRIJVING

Lang leve de liefde is de nieuwe roman van Jill Mansell, auteur van bestsellers als Je bent geweldig en Rozengeur en zonneschijn. Het is een heerlijk romantisch verhaal, vol humor, over liefde, verlies en hoe niets voor altijd verborgen kan blijven. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo Moyes.


Op de ochtend van haar vijfentwintigste verjaardag maakt Lily Harper de allerlaatste brief open van haar geliefde moeder, die stierf toen Lily acht was. Tot haar verrassing staat er meer in over haar moeders eerste en enige echte liefde.


Die dag ontmoet Lily ook de acteur Eddie Tessler. Lily is stiekem wel gevleid dat Eddie haar zo geweldig vindt, en ze voelt de vlinders fladderen. Maar waarom vindt ze het dan zo belangrijk wat Dan, haar grappige, stoere, knappe jeugdvriend, die altijd voor haar klaarstaat, ervan vindt?

MEDIA

RECENSIES (2)

Aardig tijdverdrijf

Moderne boeketreeks, een beetje tuttig, maar prima in zijn soort en het leest lekker weg

Altijd weer goed!!

Zon, Zee, Strand en de nieuwste Mansell, wat heeft een mens nog meer nodig? Laat de vakantie maar beginnen.

DETAILS

Auteur(s)Jill Mansell
VertalerMarja Borg
Soort boek Paperback, 384 pagina's
Uitgever Luitingh Sijthoff , Verschijningsjaar: 2016
ISBN-13 9789024567317
ISBN-10 9024567319
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Romantische boeken
Themashops Themashops  >  Afgeprijsde boeken
Themashops  >  Onder de 10 euro
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...