• Home
  • / Kilimanjaro als medicijn - Anna Chojnacka

Kilimanjaro als medicijn

de diagnose, de zoektocht, de expeditie 

Auteur: Anna Chojnacka

Nederlands - eBook (EPUB)

252 pagina's  |  Luitingh Sijthoff  |  februari 2016

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 5,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Kilimanjaro als medicijn | Anna Chojnacka

Nederlands - Paperback | februari 2016

Prijs: € 18,99

BESCHRIJVING

Kilimanjaro als medicijn van Anna Chojnacka is een toegankelijk en inspirerend boek voor de lezers van Brené Brown of Laura Maaskant Leef!.

Wanneer Anna Chojnacka ontdekt dat ze de ziekte MS heeft, begint haar zoektocht naar een leven zonder heftige medicijnen. Om sterker te worden volgt ze trainingen bij ‘Iceman’ Wim Hof, bekend van Koud kunstje. Onder zijn leiding beklimt ze met succes en in recordtijd de Kilimanjaro.

Anna Chojnacka’s ervaringen zijn heel herkenbaar en haar verfrissende kijk op het werk van artsen en ziekenhuizen is een eyeopener.

Wil je meer weten over de inhoud, klik dan op de voorbeeldtekst.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Anna Chojnacka
Soort boek eBook, 252 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever Luitingh Sijthoff , Verschijningsjaar: 2016
ISBN-13 9789024567058
ISBN-10 902456705X
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Waargebeurde verhalen
Literatuur  >  Waargebeurde verhalen
Themashops Themashops  >  Onder de 10 euro
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...