• Home
  • / Lied van een dode - William Shaw

Lied van een dode

het iconische jaar 1968 zal nooit meer hetzelfde lijken 

Auteur: William Shaw

Nederlands - eBook (EPUB)

330 pagina's  |  Luitingh-Sijthoff  |  januari 2014

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 9,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Lied van een dode | William Shaw

Nederlands - Paperback | januari 2014

Prijs: € 12,50

BESCHRIJVING

Bernard Shaw, Lied van een dode

London, oktober 1968. In een steegje achter de Abbey Road Studios is een jonge vrouw gevonden, naakt en gewurgd, haar identiteit een mysterie. De omstreden rechercheur Cathal Breen leidt het onderzoek en wordt bijgestaan door zijn nieuwe collega, agente Helen Tozer: een onhandige kletskous, plattelandsmeisje en de eerste vrouw op de afdeling moordzaken.

Het is Tozers gewiekstheid die aanwijzingen oplevert over de toedracht van de moord. Ze volgen een spoor van bloedvergieten, diep de provincie in, waar Breen en Tozer steeds dichter bij een moordenaar komen die alles te verliezen blijkt te hebben.

Een lied van dode lippen is een thriller die je in één adem uitleest, voor de liefhebbers van Jo Nesbø en Arnaldur Indridason.

`Een eersteklas thriller, die zich afspeelt aan de dampende zelfkant van de swingende jaren zestig... Het iconische jaar 1968 zal nooit meer hetzelfde lijken.' C.J. Sansom, schrijver van Winter in Madrid

`Een meeslepend verhaal.' The Guardian

`Overtuigende sfeer, levendige dialogen en een geweldig politieduo.' The Times

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)William Shaw
VertalerFrank Lefevere
Soort boek eBook, 330 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever Luitingh-Sijthoff , Verschijningsjaar: 2014
ISBN-13 9789024561773
ISBN-10 9024561779
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Thrillers
Thrillers  >  Thrillers
Themashops Themashops  >  Onder de 10 euro
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...