• Home
  • / De drietand, de heks en de draak - Christopher Paolini

De drietand, de heks en de draak

Verhalen uit Alagaësia – Boek 1: Eragon 

Auteur: Christopher Paolini

Nederlands - Hardcover

240 pagina's  |  Boekerij  |  februari 2019

Deel dit artikel


Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 20,00

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

De drietand, de heks en de draak | Christopher Paolini

Nederlands - eBook | februari 2019

Prijs: € 12,99

BESCHRIJVING

Het langverwachte nieuwe boek van Christopher Paolini: hoe vergaat het Eragon na Erfenis?

Voor de lezers van J.R.R. Tolkien en George R.R. Martin

Welkom terug in de wereld van Alagaësia! Het is jaren geleden dat Eragon het land verliet om de nieuwe generatie Drakenrijders te stichten. Nu ziet hij zich geconfronteerd met een zee aan verantwoordelijkheden: een drakenvesting opzetten, leveranciers aantrekken, drakeneieren bewaken en het hoofd bieden aan vijandige Urgals en arrogante elven. Maar een visioen van de Eldunarí, onverwacht bezoek, en een mysterieuze Urgal-legende bieden de nodige afleiding…

De vork, de heks en de draak is een doorlopend verhaal met Eragon in de hoofdrol. Eindelijk leren we hoe het hem vergaat na het einde van Erfenis. Eragons avonturen worden afgewisseld met uitstapjes naar andere werelddelen en uittreksels uit manuscripten, waaronder de memoires van de onvergetelijke heks Angela de kruidenvrouw, geschreven door haar inspirator Angela Paolini. Verlies jezelf in de ongeëvenaarde fantasie van Christopher Paolini in dit meeslepende nieuwe avontuur dat verdergaat waar de Erfgoed-serie ophield.


De pers over de Erfgoed-serie

'Christopher Paolini is een van de meest succesvolle fantasyschrijvers van dit moment.' Algemeen Dagblad

'De Erfgoed-serie doet vaak aan In de ban van de ring denken. Dezelfde dreigende sfeer, dezelfde grote avonturen.' Elsevier

'De Efgoed-serie van Christopher Paolini is een wereldwijd succes.' Veronica Magazine

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Christopher Paolini
Soort boek Hardcover, 240 pagina's
Uitgever Boekerij , Verschijningsjaar: 2019
ISBN-13 9789022587157
ISBN-10 9022587150
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Fantasy  >  Fantasy
Themashops Themashops  >  Net verschenen
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...