• Home
  • / Donker water - Robert Bryndza

Donker water

In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie. 

Auteur: Robert Bryndza

Nederlands - Paperback

368 pagina's  |  Boekerij  |  oktober 2018

Deel dit artikel


Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 15,99

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Donker water | Robert Bryndza

Nederlands - eBook | oktober 2018

Prijs: € 11,99

BESCHRIJVING

Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net.

Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het skelet van een kind. De overblijfselen worden snel geďdentificeerd als de elfjarige Jessica Collins: het vermiste meisje dat zesentwintig jaar geleden overal in het nieuws was.

Om het verband tussen de nieuwe en de oude zaak te vinden, moet Erika dieper graven en meer zien te ontdekken over de uiteengevallen familie Collins en de oude inspecteur die destijds op deze zaak was gezet: een vrouw die nog altijd wordt geplaagd door het trauma van de onopgeloste moord. Al snel realiseert Erika zich dat iemand niet wil dat deze zaak ooit wordt opgelost, en dat die persoon er alles aan doet om te voorkomen dat Erika de waarheid achterhaalt. Is de dader dichter bij dan ze denkt?


De pers over Het meisje in het ijs

‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw

‘Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.’ Zin

 

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Robert Bryndza
VertalerJan Mellema
Soort boek Paperback, 368 pagina's
Uitgever Boekerij , Verschijningsjaar: 2018
ISBN-13 9789022585115
ISBN-10 9022585115
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Thrillers
Serie Erika Foster
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...