• Home
  • / Piper Perish - Kayla Cagan

Piper Perish

 

Auteur: Kayla Cagan

Nederlands - Paperback

368 pagina's  |  Van Goor  |  april 2017

Deel dit artikel


2 dagen

Prijs: € 18,99

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Piper Perish | Kayla Cagan

Nederlands - eBook | april 2017

Prijs: € 9,99

BESCHRIJVING

Piper Perish van Kayla Cagan

Eigenzinnig debuut met arty tintje

Scholier Piper Perish is geobsedeerd door kunst, Andy Warhol en New York City. Haar motto is: 'Wat zou Andy doen?' Piper en haar twee beste vrienden - Etsy-handelaar Kit en Pipers designervriendje Enzo - kunnen niet wachten tot ze Houston kunnen verlaten. Ze hebben een pact gesloten samen naar de NYC art scene te gaan na hun eindexamen, maar hun 'fifteen minutes of fame' klappen al in elkaar voor ze begonnen zijn.

Met zwart-witillustraties van Emmy van Ruijven. Voor fans van Rainbow Rowell, Jennifer Niven en Jandy Nelson.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Kayla Cagan
IllustratorEmmy van Ruijven
VertalerHanneke van Soest
Soort boek Paperback, 368 pagina's
Uitgever Van Goor , Verschijningsjaar: 2017
ISBN-13 9789000350261
ISBN-10 9000350263
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Young adult  >  Leesboeken
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...