• Home
  • / Eleanor & Park - Rainbow Rowell

Eleanor & Park

 

Auteur: Rainbow Rowell

Nederlands - Paperback

336 pagina's  |  Van Goor  |  november 2014

bekijk alle 2 recensies

Deel dit artikel


Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 18,99

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Eleanor & Park | Rainbow Rowell

Nederlands - eBook | november 2014

Prijs: € 12,99

Eleanor & Park | Rainbow Rowell

Nederlands - eBook | november 2015

Prijs: € 7,99

BESCHRIJVING

Dit intrigerende boek vertelt het verhaal van de twee buitenbeentjes Eleanor en Park, tijdens één schooljaar in 1986. Ze delen hun passie voor stripboeken en muziek. Ze zijn slim genoeg om te weten dat een eerste liefde bijna nooit standhoudt, maar ook dapper en wanhopig genoeg om het te proberen.

  • Won diverse prijzen waaronder de Publishers Weekly Best Children’s Book of 2013
  • Voor lezers van Gayle Foreman en John Green
  • Onvergetelijke personages bespreken zware thema’s doorspekt met hilarische scènes

MEDIA

RECENSIES (2)

GEWELDIG

Dit is een geweldig boek,echt een aanrader !

HEARTWARMING & HEARTWRENCHING

Eleanor & Park gaat over twee ''''misfits''''. Als Eleanor voor het eerst op haar nieuwe school komt vindt iedereen haar raar. Ook Park. Eleanor zit noodgedwongen elke dag naast Park in de bus. Na een tijdje begint er een vriendschap tussen de twee te ontstaan en daarna liefde, niemand mag het weten behalve Parks ouders, want als Eleanors gemene stiefvader er achter komt zet hij haar misschien wel uit huis, of erger. Eleanor & Park is een must read.

DETAILS

Auteur(s)Rainbow Rowell
VertalerAnnelies Jorna, Ineke Lenting
Soort boek Paperback, 336 pagina's
Uitgever Van Goor , Verschijningsjaar: 2014
ISBN-13 9789000342631
ISBN-10 9000342635
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Young adult  >  Leesboeken
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...