• Home
  • / Graybar hotel - curtis dawkins

Graybar hotel

 

Auteur: curtis dawkins

Engels - Hardcover

304 pagina's  |  Canongate  |  juli 2017

Deel dit artikel


2 dagen

Prijs: € 19,95

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

A gritty, unflinching and deeply moving collection of stories by a debut writer currently serving a life sentence in Michigan's prison system. His stories form a vivid portrait of prison life, painted from behind bars. Curtis Dawkins does for the prison system what Phil Klay's Redeployment did for the army. Will appeal to fans of Chuck Palahniuk, Junot Díaz and George Saunders.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)curtis dawkins
Soort boek Hardcover, 304 pagina's
Uitgever Canongate , Verschijningsjaar: 2017
ISBN-13 9781786891112
ISBN-10 1786891115
Taal Engels

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Literatuur algemeen
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!

Bestsellers:

Mythos


€ 20,95
Geen artikel  € 0,00
Laden...