• Home
  • / Tiger and the acrobat - susanna tamaro

Tiger and the acrobat

 

Auteur: susanna tamaro

Engels - Paperback

176 pagina's  |  Oneworld  |  november 2017

Deel dit artikel


2 dagen

Prijs: € 12,95

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

‘Tamaro leads us by the hand to the centre of the world, passing through hope and the essence of happiness’ – Eco di Bergamo Bestselling international author whose novel 'Follow Your Heart' has sold more than 16 million copies worldwide For fans of The Hen Who Dreamed She Could Fly and The Guest Cat Beautifully produced and ideal for all till points

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)susanna tamaro
Soort boek Paperback, 176 pagina's
Uitgever Oneworld , Verschijningsjaar: 2017
ISBN-13 9781786072825
ISBN-10 1786072823
Taal Engels

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Literatuur algemeen
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!

Bestsellers:

Mythos


€ 20,95
Geen artikel  € 0,00
Laden...