• Home
  • / When breath becomes air - paul kalanithi

When breath becomes air

 

Auteur: paul kalanithi

Engels - Paperback

288 pagina's  |  Vintage UK  |  december 2016

Deel dit artikel


2 dagen

Prijs: € 13,95

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

At the age of thirty-six, on the verge of completing a decade’s training as a neurosurgeon, Paul Kalanithi was diagnosed with inoperable lung cancer. One day he was a doctor treating the dying, the next he was a patient struggling to live. For readers of Henry Marsh’s DO NO HARM, this unforgettably powerful and heart-breaking book about how to live is a NEW YORK TIMES number one bestseller.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)paul kalanithi
Soort boek Paperback, 288 pagina's
Uitgever Vintage UK , Verschijningsjaar: 2016
ISBN-13 9781784701994
ISBN-10 1784701998
Taal Engels

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Waargebeurde verhalen
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...