• Home
  • / Dirt road - james kelman

Dirt road

 

Auteur: james kelman

Engels - Paperback

384 pagina's  |  Canongate  |  augustus 2017

Deel dit artikel


2 dagen

Prijs: € 12,95

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

From the Booker Prize-winning James Kelman, 'Dirt Road is about coming of age, grief and the folk music of the American deep south' Daily Telegraph. Dirt Road is Kelman's most emotional - and his most accessible - novel for years. It will appeal to fans of Cormac McCarthy and Raymond Carver. A film adaptation directed by Kenneth Glenaan has completed production and is slated for release in 2017.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)james kelman
Soort boek Paperback, 384 pagina's
Uitgever Canongate , Verschijningsjaar: 2017
ISBN-13 9781782118251
ISBN-10 178211825X
Taal Engels

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Literatuur algemeen
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...