• Home
  • / Betrayal - kate furnivall

Betrayal

 

Auteur: kate furnivall

Engels - Paperback

400 pagina's  |  Simon & Schuster UK  |  november 2017

Deel dit artikel


2 dagen

Prijs: € 11,95

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

Discover a brilliant story of love, danger, courage and betrayal, from the internationally bestselling author of The Liberation. Paris, 1938. Twin sisters one a pilot, the other a socialite are divided by fierce loyalties and a terrible secret. The Betrayal is an unforgettable, epic story of love, loss and the long shadow of war, perfect for readers of Santa Montefiore and Victoria Hislop.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)kate furnivall
Soort boek Paperback, 400 pagina's
Uitgever Simon & Schuster UK , Verschijningsjaar: 2017
ISBN-13 9781471155581
ISBN-10 1471155587
Taal Engels

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Literatuur algemeen
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...