• Home
  • / Wren hunt - mary watson

Wren hunt

 

Auteur: mary watson

Engels - Paperback

432 pagina's  |  Bloomsbury  |  februari 2018

Deel dit artikel


2 dagen

Prijs: € 11,95

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

Thrilling, atmospheric and filled with ancient magic, this captivating YA debut is perfect for readers of The Graces. Every year Wren is chased through the woods by the offspring of the great and the good, and there’s nothing that she can do to stop it. Once her people controlled an ancient powerful magic. But now that power lies with their Judge enemies, who are set on destroying them.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)mary watson
Soort boek Paperback, 432 pagina's
Uitgever Bloomsbury , Verschijningsjaar: 2018
ISBN-13 9781408884935
ISBN-10 1408884933
Taal Engels

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Kinderboeken  >  Young Adults
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...