• Home
  • / Republic of thieves - scott lynch

Republic of thieves

 

Auteur: scott lynch

Engels - Paperback

Dell  |  juli 2014

Deel dit artikel


2 dagen

Prijs: € 10,75

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

For fans of George R. R. Martin, Patrick Rothfuss, and Joe Abercrombie, as well as films such as Ocean's Eleven and TV shows like Leverage, comes the highly anticipated third book from Scott Lynch, following Red Seas Under Red Skies and The Lies of Locke Lamora--now in mass market!

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)scott lynch
Soort boek Paperback
Uitgever Dell , Verschijningsjaar: 2014
ISBN-13 9780553588965
ISBN-10 0553588966
Taal Engels

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Fantasy  >  Fantasy
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...