• Home
  • / Empire of storms (02): bane and shadow - jon skovron

Empire of storms (02): bane and shadow

 

Auteur: jon skovron

Engels - Paperback

512 pagina's  |  Little, Brown  |  februari 2017

Deel dit artikel


2 dagen

Prijs: € 13,95

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

Following Hope and Red comes the next novel in the Empire of Storms series - a blisteringly paced epic fantasy perfect for fans of Brent Weeks, Brandon Sanderson and Scott Lynch

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)jon skovron
Soort boek Paperback, 512 pagina's
Uitgever Little, Brown , Verschijningsjaar: 2017
ISBN-13 9780356507156
ISBN-10 0356507157
Taal Engels

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Fantasy  >  Fantasy
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...