• Home
  • / Althea & oliver

Althea & oliver

 

Engels - Paperback

384 pagina's  |  Penguin US  |  februari 2016

Deel dit artikel


Verwachte leverdatum 27-12-2016

Prijs: € 12,50

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

A whip-smart, literary and commercial coming-of-age debut that's perfect for fans of Stephen Chbosky and Rainbow Rowell.

MEDIA

DETAILS

Soort boek Paperback, 384 pagina's
Uitgever Penguin US , Verschijningsjaar: 2016
ISBN-13 9780142424766
ISBN-10 0142424765
Taal Engels

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Kinderboeken  >  Fictie
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...