• Home
  • / Bearskin - james a. mclaughlin

Bearskin

 

Auteur: james a. mclaughlin

Engels - Paperback

352 pagina's  |  Harper Collins US  |  juni 2018

Deel dit artikel


2 dagen

Prijs: € 19,95

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

A gritty and captivating debut about a caretaker of a large nature preserve who gets caught up in a dangerous bear-poaching scheme—for fans of Smith Henderson, Ron Rash, and Daniel Woodrell.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)james a. mclaughlin
Soort boek Paperback, 352 pagina's
Uitgever Harper Collins US , Verschijningsjaar: 2018
ISBN-13 9780062853783
ISBN-10 0062853783
Taal Engels

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Literatuur algemeen
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...