• Home
  • / Oracle year - charles soule

Oracle year

 

Auteur: charles soule

Engels - Hardcover

464 pagina's  |  Harper Collins US  |  april 2018

Deel dit artikel


2 dagen

Prijs: € 21,95

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

From bestselling Marvel comic-book franchise writer Charles Soule comes a clever and witty first novel of a twentysomething New Yorker who wakes up one morning with the power to predict the future. With sharp-witted satire on our concepts of power and faith, this audacious debut is perfect for fans of Joe Hill and Brad Meltzer, or books like This Book Is Full of Spiders and Welcome to Night Vale.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)charles soule
Soort boek Hardcover, 464 pagina's
Uitgever Harper Collins US , Verschijningsjaar: 2018
ISBN-13 9780062686633
ISBN-10 0062686631
Taal Engels

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Fantasy  >  Fantasy
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...