• Home
  • / Markswoman - rati mehrotra

Markswoman

 

Auteur: rati mehrotra

Engels - Paperback

384 pagina's  |  Harper Collins US  |  januari 2018

Deel dit artikel


2 dagen

Prijs: € 14,95

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

A fantastic blend of science fiction and fantasy, MARKSWOMAN is the first in a debut duology about a female order of magical-knife wielding assassins who bring both peace and chaos to Asiana, a post-apocalyptic version of Asia. Perfect for fans of Sarah Beth Durst, Marie Lu, and Sabaa Tahir. “Breathlessly-paced post-apocalyptic fantasy with characters you can’t help but love (or hate).” -Beth Cato

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)rati mehrotra
Soort boek Paperback, 384 pagina's
Uitgever Harper Collins US , Verschijningsjaar: 2018
ISBN-13 9780062564542
ISBN-10 0062564544
Taal Engels

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Fantasy  >  Fantasy
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...