• Home
  • / Ice like fire - sara raasch

Ice like fire

 

Auteur: sara raasch

Engels - Hardcover

496 pagina's  |  Harper Collins US  |  oktober 2015

Deel dit artikel


2 dagen

Prijs: € 11,95

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

This sequel to SNOW LIKE ASHES is part of an epic fantasy trilogy perfect for fans of GAME OF THRONES and GRACELING. The author has created an incredibly constructed world full of magic and danger, with a kick-ass girl protagonist, a darkly-evil enemy, and plenty of twists and turns. This series is already creating a strong and passionate fan-base.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)sara raasch
Soort boek Hardcover, 496 pagina's
Uitgever Harper Collins US , Verschijningsjaar: 2015
ISBN-13 9780062427939
ISBN-10 0062427938
Taal Engels

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Kinderboeken  >  Fictie
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...