• Home
  • / Snow like ashes - sara raasch

Snow like ashes

 

Auteur: sara raasch

Engels - Paperback

Harper Collins US  |  september 2015

Deel dit artikel


Verwachte leverdatum 02-12-2017

Prijs: € 11,95

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

SNOW LIKE ASHES is the first in an epic teen fantasy trilogy perfect for fans of GAME OF THRONES and GRACELING. The author has created a beautifully constructed world full of magic and danger, with a fierce girl protagonist, a darkly-evil enemy, and plenty of twists and turns!

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)sara raasch
Soort boek Paperback
Uitgever Harper Collins US , Verschijningsjaar: 2015
ISBN-13 9780062286932
ISBN-10 0062286935
Taal Engels

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Kinderboeken  >  Fictie
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...