Literatuur

Onder de Italiaanse zon - Santa Montefiore

Onder de Italiaanse zon

Santa Montefiore

Een verhaal over verloren liefde en nieuwe kansen tegen de achtergrond van het prachtige Toscane
Nederlands - Paperback | april 2018

Een Italiaanse kookcursus in een Toscaans palazzo heeft verstrekkende gevolgen Als de achtenzestigjarige weduwe Gracie een advertentie voor een kookcursus in een Toscaans castello ziet,...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Mythos - Stephen Fry

Mythos

Stephen Fry

Nederlands - Paperback | maart 2018

Losbandigheid, lust en liefde, moord en doodslag, triomfen en tragedies; de Griekse mythen en sagen zijn wilder en woester dan het leven zelf. Deze verhalen bieden alles wat een lezer zich kan...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 24,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Lang leve de liefde - Jill Mansell

Lang leve de liefde

Jill Mansell

Nederlands - Paperback | april 2018

Lang leve de liefde van Jill Mansell is een heerlijk romantisch verhaal vol humor, over liefde, verlies en hoe niets voor altijd verborgen kan blijven. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 10,00

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Stromboli - Saskia Noort

Stromboli

Saskia Noort

Nederlands - Paperback | april 2018

Honderdduizenden lezers genieten wekelijks van de column van het schrijversechtpaar Sara Zomer en Karel van Bohemen, waarin ze ogenschijnlijk openhartig verslag doen van hun gezinsleven. Maar...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Vaders en zonen - Jeroen Siebelink

Vaders en zonen

Jeroen Siebelink

Nederlands - Paperback | april 2018

Dertien vaders tonen zich van hun meest kwetsbare kant. Ze vertellen over de liefde voor hun kind en hun eeuwige twijfel of ze een goede vader zijn De vaders in dit boek hebben e´e´n ding gemeen:...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 15,00

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
De wraak van Prada - Lauren Weisberger

De wraak van Prada

Lauren Weisberger

de duivel is terug
Nederlands - Paperback | april 2018

De langverwachte opvolger van De duivel draagt Prada – de wereldwijde bestseller waarvan miljoenen exemplaren werden verkocht. Alles staat klaar voor de hotste lancering van dit seizoen: ...Lees meer

3 tot 5 dagen

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Houdingen - Sylvie Marie

Houdingen

Sylvie Marie

Nederlands - Paperback | april 2018

trek terug, de knieën tot onder de kin, armen als vleugels eromheen. in deze houding kun je jezelf wiegen, gebruik je de voeten optimaal, rol ze af van hiel naar teen en terug. er zijn veel...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 16,50

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Een onverwachte wending - Erica James

Een onverwachte wending

Erica James

Nederlands - Paperback | april 2018

Erica James heeft naast ‘Een onverwachte wending’ reeds veel bestsellers op haar naam staan, zoals ‘De bloemenjaren’, ‘Schaduwleven’ en ‘Zussen voor altijd’. De onfortuinlijke Lizzie ziet zich na...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 7,99

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Alles voor jou - Liane Moriarty

Alles voor jou

Liane Moriarty

Nederlands - Paperback | april 2018

Liane Moriarty is de auteur van hits als 'Het geheim van mijn man' en 'De drie wensen'. In 'Alles voor jou' vertelt ze het verhaal van Ellen.Ellen weet dat mensen gekke dingen doen voor de...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 7,99

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
De Zahir - Paulo Coelho

De Zahir

Paulo Coelho

Nederlands - Paperback | april 2018

De verteller van De Zahir is een internationaal beroemde auteur. Wanneer zijn vrouw, een oorlogscorrespondente, op een dag spoorloos verdwijnt, gaat hij naar haar op zoek. Is ze ontvoerd,...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 12,50

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
De Boomgaard - Lynn Austin

De Boomgaard

Lynn Austin

Nederlands - Paperback | april 2018

'De boomgaard' van Lynn Austin is misschien wel de mooiste historische roman van deze bestsellerauteur en vertelt een aangrijpend verhaal over de kracht van een vrouw tijdens de crisis van begin...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 12,50

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Verzamelde liedjes en gedichten - Willem Wilmink

Verzamelde liedjes en gedichten

Willem Wilmink

Nederlands - Paperback | april 2018

Kriskras schoot ik door het boek, net zo lang tot ik alles had gezien. Toen keek ik op en zag dat het donker was geworden buiten en dat ik dus urenlang moest hebben gelezen. Dat was mij bij een...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 29,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Geen artikel  € 0,00
Laden...