Onder de 10 euro

Het gebroken dorp - Willy Vandersteen

Het gebroken dorp

Willy Vandersteen

Nederlands - Paperback | februari 2017

Tijdens een wandeling bij het verdwenen dorp Marchimont, vindt Suske een duizend jaar oude ring. Die bezit magische krachten en Suske wordt de Uitverkorene. Hij moet de inwoners van Marchimont...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 5,99

Bezorgkosten: € 1,50

In winkelwagen
De wereld volgens Gijp - Michel van Egmond

De wereld volgens Gijp

Michel van Egmond

Nederlands - eBook (EPUB) | september 2016

In 2012 schreef Michel van Egmond de mega-bestseller GIJP , een boek over een man die de hele dag op de bank lag en naar de televisie keek. Het groeide uit tot het best verkochte Nederlandse...Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 9,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Huidpijn - Saskia Noort

Huidpijn

Saskia Noort

Nederlands - eBook (EPUB) | juli 2016

Iedereen heeft een duistere kant. Ook Anne, Nederlands populairste televisiepresentatrice en journaliste. Als ze haar grote liefde - en daarmee haar droom - dreigt te verliezen en het verdriet...Lees meer

Direct te downloaden

Actieprijs: 9,99 Prijs: € 4,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
De verwarde cavia - Paulien Cornelisse

De verwarde cavia

Paulien Cornelisse

kantooravonturen
Nederlands - eBook (EPUB) | april 2016

Cavia werkt op de afdeling Communicatie. In korte humoristische hoofdstukken leren we haar en haar collega's kennen. Stella van Human Resources. Ruud het enge hoofd van de afdeling Financiën. En...Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 9,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Je hebt wél iets te verbergen - Maurits Martijn

Je hebt wél iets te verbergen

Maurits Martijn, Dimitri Tokmetzis

over het levensbelang van privacy
Nederlands - eBook (EPUB) | september 2016

Facebook weet bij wie je gisteren op bezoek ging De Belastingdienst zag hoe je er kwam Apple hield bij hoe lang je er bleef Samsung hoorde wat je er zei En Google wist al dat je het van plan...Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 7,00

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Ibiza - Kiki van Dijk

Ibiza

Kiki van Dijk

Nederlands - eBook (EPUB) | april 2016

Maggies leven is perfect. Succesvol ondernemer, moeder, echtgenote, veertiger en nog altijd aantrekkelijk. Haar bruisende ontbijtketen verovert in razend tempo heel Nederland én ze wordt...Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 6,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Nog één keer feest - Liane Moriarty

Nog één keer feest

Liane Moriarty

Nederlands - Paperback | juni 2017

'Nog één keer feest' van de Australische schrijfster Liane Moriarty is een roman voor de fans van Nora Roberts, Tamara McKinley en Tatiana de Rosnay. Sophie erft van de tante van een...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 7,99

Bezorgkosten: € 1,50

In winkelwagen
100% Coco Paris Zomerboek - Niki Smit

100% Coco Paris Zomerboek

Niki Smit

Nederlands - Hardcover | juni 2017

Voilà, het booming en va va voom 100% Coco-De filmspecial! Een boek vol modechallenges, dilemma's, tekenopdrachten, stylish puzzels, spelletjes, testjes, Style Tiger-looks, stijliconen, een cursus...Lees meer

2 dagen

Prijs: € 9,99

Bezorgkosten: € 1,50

In winkelwagen
De sproeipoeper - Marianne Busser

De sproeipoeper

Marianne Busser, Ron Schröder

vrolijke verhaaltjes over vieze dieren
Nederlands - Hardcover | juni 2017

Wist je dat een nijlpaard met zijn staartje in de rondte draait - precies als hij hoognodig moet! Hij wordt dan ook niet voor niets de sproeipoeper genoemd. Dit prentenboek staat vol met grappige,...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 4,99

Bezorgkosten: € 1,50

In winkelwagen
Alle hens aan dek - Bette Westera

Alle hens aan dek

Bette Westera

Nederlands - eBook (EPUB) | juni 2017

Om zelf te lezen of voor te lezen: laat je meevoeren door deze bekroonde klassieker van succesvol schrijfster Bette Westera. Peter-Paul piraat Peter-Paul is een onopvallend jongetje met pluizig...Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 7,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Fonkelende sterren - Nora Roberts

Fonkelende sterren

Nora Roberts

De sterren van Mithra
Nederlands - eBook (EPUB) | juni 2017

(1) JONKVROUW IN NOOD - Wanneer een radeloze vrouw bij detective Gade Parris aanklopt, aarzelt hij niet haar te helpen. De vrouw herinnert zich niets meer, maar heeft wel een koffer met meer dan...Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 7,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Blauw vuur - Nora Roberts

Blauw vuur

Nora Roberts

De sterren van Mithra
Nederlands - eBook (EPUB) | juni 2017

(1) ALS EEN BLAUWE VLAM (De sterren van Mithra deel 3) - Grace Fontaine was de derde van de vriendinnen die een exemplaar van de Sterren van Mithra in haar bezit had, en dat heeft haar het leven...Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 7,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Geen artikel  € 0,00
Laden...