Reserveren

De horden van Behemoth - Christophe Vermaelen

De horden van Behemoth

Christophe Vermaelen, Peter van Rillaer

Nederlands - Paperback | november 2017

Na de vernietiging van Koes vervolgen de Behemothen hun veroveringstocht. Aanvoerder Ghol Temalog heeft zijn zinnen gezet op het rijke Waegland. Een stroom van vluchtelingen trekt weg uit het...Lees meer

Verwachte leverdatum 07-11-2017

Prijs: € 20,00

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Blijf rustig - Maile Meloy

Blijf rustig

Maile Meloy

Nederlands - Paperback | november 2017

Blijf rustig van Maile Meloy is een ijzersterke, psychologische thriller over de nachtmerrie van iedere ouder: wat als je kind opeens verdwijnt? Voor de liefhebbers van Paula Hawkins en Ruth Ware....Lees meer

Verwachte leverdatum 03-11-2017

Actieprijs: 19,99 Prijs: € 17,50

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Moord om de hoek - Vera Stupenea

Moord om de hoek

Vera Stupenea

Nederlands - Paperback | november 2017

Een gemoedelijk provinciestadje is in rep en roer wanneer de zestienjarige Sophie zelfmoord pleegt en zij via een briefje haar lerares Jonna de schuld geeft van haar wanhoopsdaad. Maar wanneer ook...Lees meer

Verwachte leverdatum 02-11-2017

Prijs: € 12,00

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Zeeuws Bloed: De jacht op de Blauwe Paarden - Peter de Boevere

Zeeuws Bloed: De jacht op de Blauwe Paarden

Peter de Boevere

Nederlands - Paperback | oktober 2017

Bij een woningbrand in Kats op Noord-Beveland wordt het lichaam gevonden van Krijn Joziasse. Bij nader onderzoek blijkt dat er sprake is van een misdrijf. Boorman en Verplancke vragen zich af of...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 14,50

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
De verdwenen dochter - Sara Lövestam

De verdwenen dochter

Sara Lövestam

Nederlands - Paperback | oktober 2017

De zesjarige Julia is verdwenen en privédetective Kouplan krijgt de taak haar op te sporen. Kouplan verblijft illegaal in Zweden en moet zijn best doen om tijdens zijn naspeuringen uit handen van...Lees meer

Verwachte leverdatum 27-10-2017

Prijs: € 15,95

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Doodse stilte op het Wad - Klaus-Peter Wolf

Doodse stilte op het Wad

Klaus-Peter Wolf

Nederlands - Paperback | oktober 2017

Bernhard Sommerfeldt is huisarts in Norden, een rustig kuststadje in Oost-Friesland. Zijn inzet voor zijn patiënten is mateloos en blijft niet beperkt tot medische zaken. Hij kan geen onrecht zien...Lees meer

Verwachte leverdatum 27-10-2017

Prijs: € 15,95

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Lost in London - Henry de Hoon

Lost in London

Henry de Hoon

misdaadroman
Nederlands - Paperback | november 2017

Als Simon naar Londen gaat om zijn vermiste zus te zoeken, ontdekt hij dat in het huis van haar mysterieuze benedenbuurman een overval is gepleegd. Even later wordt ook nog een lijk van een vrouw...Lees meer

Verwachte leverdatum 04-11-2017

Prijs: € 17,50

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Gangsterstaat - Tod Goldberg

Gangsterstaat

Tod Goldberg

Nederlands - Paperback | oktober 2017

Er zijn drie jaar verstreken sinds in Gangsterland huurmoordenaar Sal Cupertine onderdook in Las Vegas om voortaan als rabbijn David Cohen door het leven te gaan. Zijn maffiazaakjes lopen...Lees meer

Verwachte leverdatum 24-10-2017

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Het boek van Stof - Philip Pullman

Het boek van Stof

Philip Pullman

La Belle Sauvage
Nederlands - Paperback | oktober 2017

22 jaar na Het gouden kompas, het eerste deel van de beroemde Noorderlicht-trilogie, keert Philip Pullman terug naar de parallelle wereld die al meer dan 17,5 miljoen lezers wereldwijd wist te...Lees meer

Verwachte leverdatum 19-10-2017

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Jacht op de jager - Vince Flynn

Jacht op de jager

Vince Flynn

Nederlands - Paperback | november 2017

Verwachte leverdatum 15-11-2017

Prijs: € 10,00

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Tovenaarsglas - Stephen King

Tovenaarsglas

Stephen King

Nederlands - Paperback | november 2017

Verwachte leverdatum 01-11-2017

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
5Wolven van de Calla - Stephen King

5Wolven van de Calla

Stephen King

Nederlands - Paperback | november 2017

Verwachte leverdatum 01-11-2017

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Geen artikel  € 0,00
Laden...