Reserveren

Zondebok - Martine Kamphuis

Zondebok

Martine Kamphuis

Nederlands - Paperback | oktober 2017

Als psychologe Wynona Post gevraagd wordt een forensisch onderzoek te doen, pakt ze de kans met beide handen aan. Uitzoeken of een misdadiger toerekeningsvatbaar is, lijkt haar spannend. Maar...Lees meer

Verwachte leverdatum 20-10-2017

Prijs: € 15,00

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Grim en Schaduw - Jon Skovron

Grim en Schaduw

Jon Skovron

Nederlands - Paperback | november 2017

Grim en Schaduw is het tweede deel van Jon Skovrons trilogie Het Koninkrijk der Stormen. Rood wordt door de biospinners tegen zijn zin omgevormd tot een meedogenloze huurmoordenaar. Als...Lees meer

Verwachte leverdatum 16-11-2017

Prijs: € 22,50

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Artemis - Andy Weir

Artemis

Andy Weir

Nederlands - Paperback | november 2017

Na het wereldwijde succes van The Martian , ook in Nederland een bestseller, nu Artemis , het tweede boek van bestsellerauteur Andy Weir. Van Artemis zijn de filmrechten inmiddels verkocht...Lees meer

Verwachte leverdatum 15-11-2017

Prijs: € 17,99

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Alleen hij - A. Gross

Alleen hij

A. Gross

Nederlands - Paperback | november 2017

Andrew Gross heeft met ‘Alleen hij’(The One Man)een bloedstollende en aangrijpende thriller geschreven waarin de gruwelen van de Tweede Wereldoorlog in het algemeen en die van Auschwitz in het...Lees meer

Verwachte leverdatum 14-11-2017

Prijs: € 20,00

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Pest - Joost Devriesere

Pest

Joost Devriesere

Nederlands - Paperback | november 2017

De heel nabije toekomst. Over de hele wereld, van Aalborg tot Zanzibar, vallen mensen plots in slaap. Straten en openbare plaatsen liggen bezaaid met burgers. Is het een terroristische aanslag...Lees meer

Verwachte leverdatum 14-11-2017

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Het zwarte gif - Daniel Silva

Het zwarte gif

Daniel Silva

een Gabriel Allon-thriller
Nederlands - Paperback | november 2017

Een zware bom ontploft in het hart van Parijs. Een paar dagen later is het raak op de Albert Cuypmarkt in Amsterdam. Er vallen honderden slachtoffers, en de internationale veiligheidsdiensten...Lees meer

Verwachte leverdatum 14-11-2017

Prijs: € 15,00

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Nimmernacht - Jay Kristoff

Nimmernacht

Jay Kristoff

Nederlands - Paperback | november 2017

Nimmernacht is het eerste deel van Jay Kristoffs trilogie over Mia Corvere, een van de dodelijkste leerlingen op een school voor huurmoordenaars. Ze is voorbestemd om koninkrijken te vernietigen,...Lees meer

Verwachte leverdatum 10-11-2017

Prijs: € 22,50

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Het appartement - S.L. Grey

Het appartement

S.L. Grey

Nederlands - Paperback | november 2017

Mark en Steph hebben een relatief gelukkig gezin met hun jonge dochter in het zonnige Kaapstad, tot op een dag gewapende mannen met bivakmutsen hun huis binnenvallen. Getraumatiseerd maar fysiek...Lees meer

Verwachte leverdatum 09-11-2017

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Verdwenen - Haylen Beck

Verdwenen

Haylen Beck

Nederlands - Paperback | november 2017

Audra Kinney is op de vlucht met haar twee kinderen, zo ver mogelijk weg van New York en haar gewelddadige echtgenoot. In Arizona wordt ze aangehouden door de politie. De sheriff doorzoekt haar...Lees meer

Verwachte leverdatum 07-11-2017

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Kerstmisdaadverhalen - Miebeth van Horn

Kerstmisdaadverhalen

Nederlands - Paperback | november 2017

Otto Penzler is de eigenaar van The Mysterious Bookshop in New York. Hij is een van ’s werelds grootste kenners op het gebied van spanning en thrillers. Hij verzamelde allerlei misdaadverhalen die...Lees meer

Verwachte leverdatum 07-11-2017

Prijs: € 12,50

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
De sneeuwengel - Lulu Taylor

De sneeuwengel

Lulu Taylor

Drie vrouwen, twee generaties. En een geheime liefde vol gevaar.
Nederlands - Paperback | november 2017

Een verboden liefde heeft gruwelijke consequenties Een spannende roman met een duister kantje, voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura Lippman Cressida Felbridge is een graag geziene...Lees meer

Verwachte leverdatum 07-11-2017

Prijs: € 15,00

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Het spel met de poppen - Anna Snoekstra

Het spel met de poppen

Anna Snoekstra

Nederlands - Paperback | november 2017

Rose is wanhopig op zoek naar een verhaal. Ze is het zat om iedere dag bier te tappen in de plaatselijke kroeg in Colmstock en wil niets liever dan journalist worden. De talloze afwijzingen van...Lees meer

Verwachte leverdatum 07-11-2017

Prijs: € 15,00

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Geen artikel  € 0,00
Laden...