Reserveren

De rode magneet - Bertina Mulder

De rode magneet

Bertina Mulder

Nederlands - Paperback | maart 2018

De psychologische thriller De rode magneet is gebaseerd op de Marsreizen die op dit moment worden voorbereid door NASA, SpaceX en Mars One. In het verhaal spelen de psychologische, fysieke en...Lees meer

Verwachte leverdatum 08-03-2018

Prijs: € 18,95

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
De stem - Suzanna Esther

De stem

Suzanna Esther

Nederlands - Paperback | maart 2018

Maarten Brugman is een wat sullige, ingedutte en gescheiden man die op een bepaald ogenblik een stem gaat horen die hem de weg wijst richting een minder saai bestaan. Hij wil in eerste instantie...Lees meer

Verwachte leverdatum 08-03-2018

Prijs: € 18,95

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
De Parijse connectie - Gerrit Barendrecht

De Parijse connectie

Gerrit Barendrecht

Nederlands - Paperback | maart 2018

De Parijse connectie van Gerrit Barendrecht is een historische thriller waarin een stuk gruwelijke geschiedenis van Amsterdam tot leven komt. Een journaliste en een...Lees meer

Verwachte leverdatum 02-03-2018

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Blackwell - Kevin Valgaeren

Blackwell

Kevin Valgaeren

Nederlands - Paperback | maart 2018

1891. Tijdens de mistige nacht van Pasen slaat een schip tegen de klippen in het vissersdorpje Whitby. Aan boord geen levende ziel.Jericho Blackwell, vooraanstaand lid van de Society for Psychic...Lees meer

Verwachte leverdatum 02-03-2018

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
De overlevers -

De overlevers

De rode Traan
Nederlands - Paperback | maart 2018

"Jeffrey stak het versleten, zwarte schrift omhoog. 'Dus dit hadden wij nooit onder ogen mogen krijgen.' Hij zorgde dat Tom de handgeschreven titel op een vergeelde ovale sticker ook kon lezen. De...Lees meer

Verwachte leverdatum 01-03-2018

Prijs: € 16,95

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Al is de leugen nog zo snel - Lisa Scottoline

Al is de leugen nog zo snel

Lisa Scottoline

Nederlands - Paperback | februari 2018

Al is de leugen nog zo snel van Lisa Scottoline is een emotionele, psychologische thriller voor iedereen die de boeken van Kristin Hannah verslindt. Op papier lijkt de nieuwe leraar Chris de...Lees meer

Verwachte leverdatum 28-02-2018

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Parelmaan - Uschi Zietsch

Parelmaan

Uschi Zietsch

Nederlands - Paperback | februari 2018

Het laatste deel van het sfeervolle Woudzee epos DE LEGERHEER VAN ARDIG HAL IS GEVALLEN! Het lot van de wereld Woudzee lijkt bezegeld; het zal veranderen in een bastion van de Duisternis. Alleen...Lees meer

Verwachte leverdatum 28-02-2018

Prijs: € 19,95

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Draconis Memoria 2 - Het Legioen van Vlammen - Anthony Ryan

Draconis Memoria 2 - Het Legioen van Vlammen

Anthony Ryan

Nederlands - Paperback | februari 2018

Het Legioen van Vlammen is het tweede deel van Anthony Ryans trilogie Draconis Memoria. Ryan schreef eerder In de Schaduw van de Raaf. Cleemond Torkreek overleefde met draken overspoelde jungles,...Lees meer

Verwachte leverdatum 23-02-2018

Prijs: € 24,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Krijgsbanier van de Adelaars - Ben Kane

Krijgsbanier van de Adelaars

Ben Kane

Nederlands - Paperback | februari 2018

Alleen de goden kunnen de Romeinen nog redden... 'De rijzende ster van historische fictie.' - Wilbur Smith 'Meesterlijk gedaan.' - The Times 'Ben Kane staat bovenaan in het genre van de...Lees meer

Verwachte leverdatum 22-02-2018

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Stille oorlog - Andreas Norman

Stille oorlog

Andreas Norman

Nederlands - Paperback | februari 2018

Voor de fans van The Killing en Homeland ! 'Een moderne insteek van de spionagethriller. Een Le Carré-esk verhaal dat is gedrenkt in waarschijnlijkheid.' - Independent Wie kun je nog...Lees meer

Verwachte leverdatum 22-02-2018

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Kleine zus - Isabel Ashdown

Kleine zus

Isabel Ashdown

Een vermist kind. Een radeloze moeder. Een zus die zich niets kan herinneren.
Nederlands - Paperback | februari 2018

Een duistere psychologische thriller, voor de lezers van Alex Marwood en Gillian Flynn Nadat ze elkaar zestien jaar lang niet hebben gezien, worden de zussen Jessica en Emily weer met...Lees meer

Verwachte leverdatum 21-02-2018

Prijs: € 17,50

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
De sekte herrijst - Mariette Lindstein

De sekte herrijst

Mariette Lindstein

Nederlands - Paperback | februari 2018

Na twee turbulente jaren in de sekte ViaTerra probeert Sofia Bauman haar leven weer op te bouwen. Maar dat is moeilijker dan ze dacht. Ze wordt geconfronteerd met veel vooroordelen en achterdocht,...Lees meer

Verwachte leverdatum 20-02-2018

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Geen artikel  € 0,00
Laden...