Reserveren

Vijandig gebied - Chris Ryan

Vijandig gebied

Chris Ryan

In de oorlog tegen IS krijgt Danny Black met onverwachte vijanden te maken
Nederlands - Paperback | november 2017

Chris Ryan is dé autoriteit als het om militaire thrillers gaat Voor fans van Jason Bourne en Mission Impossible Een boot vol wanhopige en doodsbange vluchtelingen gaat bijna ten onder...Lees meer

Verwachte leverdatum 15-11-2017

Prijs: € 15,00

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Misstap - Jet van Vuuren

Misstap

Jet van Vuuren

Nederlands - Paperback | november 2017

Soms kun je maar beter niet weten wat je buren doen... Den Haag wordt tijdens een hittegolf opgeschrikt door een aantal gruwelijke moorden. Jonge vrouwen zijn het slachtoffer geworden van een...Lees meer

Verwachte leverdatum 15-11-2017

Prijs: € 15,00

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Use of force - Brad Thor

Use of force

Brad Thor

Nederlands - Paperback | november 2017

Brad Thor is opnieuw angstaanjagend actueel. 'Iedereen die denkt dat je alleen bang hoeft te zijn voor de angst zelf, heeft Scot Harvath nog niet ontmoet.' - Newsweek Tijdens een...Lees meer

Verwachte leverdatum 15-11-2017

Prijs: € 17,99

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Operatie Napoleon - Arnaldur Indridason

Operatie Napoleon

Arnaldur Indridason

Nederlands - Paperback | november 2017

Het is 1945. Een Duitse bommenwerper stort neer op IJsland tijdens slecht weer. Vreemd genoeg zijn er Duitse én Amerikaanse militairen aan boord. Een Duitse militair met een koffertje aan zijn arm...Lees meer

Verwachte leverdatum 07-11-2017

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Bloedrood - Steven James

Bloedrood

Steven James

Nederlands - Paperback | november 2017

In de thriller 'Bloedrood' van Steven James, zoekt een oude vriendin van FBI-agent Patrick contact met hem om hem te vragen te helpen bij een zaak in Detroit, waar Patrick te maken krijgt met de...Lees meer

Verwachte leverdatum 14-11-2017

Prijs: € 22,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Eindspel - David Baldacci

Eindspel

David Baldacci

Nederlands - Paperback | november 2017

Will Robie’s baas, codenaam Blauwe Man, wordt vermist. Sinds hij op vakantie is gegaan in een afgelegen streek in de staat Colorado, heeft niemand hem meer gezien of iets van hem gehoord. Samen...Lees meer

Verwachte leverdatum 14-11-2017

Prijs: € 21,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Winternacht - Suzanne Vermeer

Winternacht

Suzanne Vermeer

Nederlands - Paperback | november 2017

Psychologe Karin ter Duin krijgt op haar vijfendertigste te horen dat ze is geadopteerd. Haar biologische vader ligt op sterven en wil haar nog eenmaal zien, en dus vertrekt Karin samen met haar...Lees meer

Verwachte leverdatum 14-11-2017

Prijs: € 15,00

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
In de vuurlinie - Andy McNab

In de vuurlinie

Andy McNab

Nederlands - Paperback | november 2017

Nick Stone zit zonder geld. Wanneer het hoofd van een geheime eenheid binnen de CIA hem een klus aanbiedt die hem in een klap van zijn financiële zorgen zal verlossen, hapt hij dan ook meteen toe....Lees meer

Verwachte leverdatum 14-11-2017

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Wie niet weg is - M.J. Arlidge

Wie niet weg is

M.J. Arlidge

Helen Grace loopt een race tegen de klok. De inzet? Haar leven
Nederlands - Paperback | november 2017

Nog nooit werd het zo persoonlijk voor Helen Grace als in  Wie niet weg is Het zesde deel in de bestsellerserie over Helen Grace Helen Grace was een van de beste rechercheurs...Lees meer

Verwachte leverdatum 07-11-2017

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Nachthandel - Lee Child

Nachthandel

Lee Child

Nederlands - Paperback | november 2017

Nachthandel – Jack Reacher #22 van Lee Child Advies: leg Reacher geen strobreed in de weg. Jack Reacher maakt een wandelingetje in een stad in de Amerikaanse Midwest. In de etalage van een...Lees meer

Verwachte leverdatum 07-11-2017

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

Reserveer nu
Dood op de Zwarte Zee - Clive Cussler

Dood op de Zwarte Zee

Clive Cussler

een Dirk Pitt avontuur
Nederlands - Paperback | november 2017

Een wanhopige poging in 1917 om de rijkdom en macht van het Romanov-rijk te behouden. Een bommenwerper uit de Koude Oorlog met een dodelijke lading. Mysterieuze sterfgevallen op de Zwarte Zee die...Lees meer

Verwachte leverdatum 07-11-2017

Prijs: € 9,99

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Verminkte toekomst - Melissa Skaye

Verminkte toekomst

Melissa Skaye

Nederlands - Paperback | november 2017

De moeder van Sanne Philips verdwijnt spoorloos als haar dochtertje nog maar tien jaar oud is. Sanne groeit op bij haar grootouders en kiest later voor het beroep van rechercheur, mede ingegeven...Lees meer

Verwachte leverdatum 02-11-2017

Prijs: € 17,50

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Geen artikel  € 0,00
Laden...