Net verschenen

De 100 - Kass Morgan

De 100

Kass Morgan

Nederlands - Hardcover | augustus 2017

Door een kernramp is de aarde onleefbaar geworden. De mensheid heeft zichzelf weten te redden en leeft nu in een ruimteschip dat rond de aarde zweeft. Niemand weet wanneer (of zelfs maar f) de...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 10,00

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Achter de voordeur - Alex Marwood

Achter de voordeur

Alex Marwood

Hoe goed ken jij je buren eigenlijk?
Nederlands - Paperback | augustus 2017

Marwood is wereldwijd doorgebroken met de bestseller Waar is ze? Huis nummer 23 herbergt een geheim. In deze bouwval, beheerd door een verdorven huurbaas, staat iets op het punt onthuld te...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 17,50

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Recht gezet - Jara Lee

Recht gezet

Jara Lee

Nederlands - Paperback | augustus 2017

Claudette, de kleindochter van de vermoorde rechter Millevoye de Lamartine, verbaast vriend en vijand door op de tv haarfijn een complot binnen justitie uit de doeken te doen. Het brengt iedereen...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 24,50

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Droomsels van de leegte - Peter Varg

Droomsels van de leegte

Peter Varg

Nederlands - Paperback | augustus 2017

De herberg staat in de schaduw van een eik. Er wordt gefluisterd dat Kukulkan, de Gevederde Slang, tussen zijn takken leeft. De eik en de slang zijn niet echt van deze wereld. Ze zijn kinderen van...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 8,95

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Zodiac - Sam Wilson

Zodiac

Sam Wilson

Nederlands - Paperback | juli 2017

Stel je een samenleving voor waarin mensen zijn ingedeeld naar hun sterrenbeeld en waarin status wordt bepaald bij de geboorte. Een serie uitzonderlijk brute moorden zet de hele gemeenschap op...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Actieprijs: 19,99 Prijs: € 16,99

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
De Zaden der Hoop Boek I De Val van Hymr - Owan Drake

De Zaden der Hoop Boek I De Val van Hymr

Owan Drake

Nederlands - Paperback | juli 2017

Heden en verleden vloeien samen als de oude Wijsgeer, genaamd Benedictus, een serie van boeken aan zijn meest bekwame student Xavier wil laten lezen. Deze boeken bevatten vertellingen uit lang...Lees meer

2 dagen

Prijs: € 19,95

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Rechteloos - Jara Lee

Rechteloos

Jara Lee

Nederlands - Paperback | juli 2017

Ylenia zit in een gesloten inrichting en is niet te hanteren. Totdat Simon zich met haar gaat bemoeien. Deze psycholoog met zijn ongebruikelijke methoden weet de harde schil die ze om zich heen...Lees meer

2 dagen

Prijs: € 24,50

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
De vijand - Tom Wood

De vijand

Tom Wood

drie namen, drie slachtoffers, twee dagen om ze te vermoorden
Nederlands - Paperback | juli 2017

Voor de fans van Lee Child, The Unit en Prison Break Adrenaline en testosteron Victor is als huurmoordenaar de allerbeste in zijn vak. Door omstandigheden moet hij nu voor de CIA...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 17,50

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
In n klap - Johanna van Caspel

In n klap

Johanna van Caspel

Nederlands - Paperback | juli 2017

Vincent was 29 toen hij Naomi leerde kennen, Ze startten een relatie en gingen samenwonen. Ze hadden een rustig leven, Totdat Vincent een ongeluk kreeg. Vanaf die dag veranderde hun leven...Lees meer

2 dagen

Prijs: € 14,95

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
De visser - John Langan

De visser

John Langan

Nederlands - Paperback | juli 2017

'Doet denken aan Stephen King en H.P. Lovecraft'- The Wall Street Journal Een verhaal van duistere samenzweringen, legendes, geheimen, en van de mysterieuze Fischer , de Visser. ' De Visser ...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Niemand die me ziet - Simone Grimberg

Niemand die me ziet

Simone Grimberg

Nederlands - Paperback | juli 2017

De sleutel wordt omgedraaid. Heel langzaam adem ik uit. Geen klappen dit keer. Er is een meisje vermist. Een naaktfoto van haar wordt aangetroffen op de mobiel van een pedofiel. Maar van...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 19,95

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Fatale kus - Allison Brennan

Fatale kus

Allison Brennan

Nederlands - Paperback | juli 2017

'Fatale kus' (Kiss Me, Kill Me) van Allison Brennan is een thriller voor de fans van Karen Rose en Jody Picoult. Lucy Kincaid wordt door haar vriend, beveiligingsexpert Sean Rogers, gevraagd haar...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Geen artikel  € 0,00
Laden...