Net verschenen

De infiltrant - Alex Berenson

De infiltrant

Alex Berenson

Nederlands - Paperback | april 2017

Angstaanjagend actuele spionage thriller over de reële dreiging van jihadisme. Winnaar van de Edgar Allan Poe Award! Spionage thriller voor de fans van David Baldacci en John Grisham. De...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Bloedengel - Rosalynd Randolph

Bloedengel

Rosalynd Randolph, Cocky van Dijk

Nederlands - Paperback | april 2017

Robin is zanger in een coverband en heeft een duister geheim: hij is een half-Incubus, een Demon. Daarom leidt hij al eeuwenlang een rustig bestaan in de schaduw van het leven. Wanneer hij daar...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 19,95

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Vlammenzee - Peter Schaap

Vlammenzee

Peter Schaap

Nederlands - Paperback | april 2017

Vlammenzee is het spannende vervolg op Het Land van Middernacht, en het slot van de tweedelige Droomdanserserie. De problemen voor de Archipel, het noordelijke eilandenrijk in het poolijs...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 19,95

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Mijn naam was Sylvia - Marianne van Buitenen

Mijn naam was Sylvia

Marianne van Buitenen

Nederlands - Paperback | april 2017

Zonder het zelf in de gaten te hebben, wordt de zesentwintigjarige Sylvia uit het leven gerukt. In eerste instantie denkt ze midden in een lucide droom te zitten, waardoor de verbijsterende...Lees meer

2 dagen

Prijs: € 15,95

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
De Vuurkoningin - Anthony Ryan

De Vuurkoningin

Anthony Ryan

Nederlands - Paperback | april 2017

De Vuurkoningin is het derde en laatste deel van Anthony Ryan's waanzinnige fantasy-reeks In de Schaduw van de Raaf. Koningin Lyrna heeft de bloedige aanslag op Alltor overleefd, en nu moet ze...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 24,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
De winterkinderen - Lulu Taylor

De winterkinderen

Lulu Taylor

Achter hun perfecte levens schuilt een grote leugen
Nederlands - Paperback | april 2017

Voor de lezers van Rosamund Lupton, Sharon Bolton en Liane Moriarty Met de geboorte van de tweeling Bea en Stan is de kinderwens van Olivia en Dan Felbeck na jaren eindelijk uitgekomen. Dan...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 15,00

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
De dirigente - Helen Lacroix

De dirigente

Helen Lacroix

Nederlands - Paperback | april 2017

Loes is dirigente van het koor PSV. Na tien jaar trouwe dienst wordt haar verteld dat het koor verder wil met een nieuwe dirigent. Ze is erg teleurgesteld, maar legt zich neer bij het besluit van...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 15,00

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Verloren zielen - Anja Van der Jeugdt

Verloren zielen

Anja Van der Jeugdt

licht of duisternis
Nederlands - Paperback | april 2017

In dit tweede en laatste deel van ‘Verloren zielen: licht of duisternis’ gaat Tharyn op zoek naar bondgenoten die hem kunnen steunen in zijn strijd tegen de tiran Garmyr en zijn overweldigende...Lees meer

2 dagen

Prijs: € 18,95

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
American Gods - Neil Gaiman

American Gods

Neil Gaiman

Nederlands - Paperback | april 2017

Nu verfilmd tot tv-serie met een grote rol voor o.a. Gillian Anderson Na drie jaar in de gevangenis kijkt Shadow uit naar de hereniging met Laura, zijn grote liefde. Maar vlak voor hun...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 22,50

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Het meisje in de rode jas - Kate Hamer

Het meisje in de rode jas

Kate Hamer

Wat doe je als je onschuldige dochter wordt ontvoerd, maar je voelt dat ze nog in leven is?
Nederlands - Paperback | april 2017

Deze spannende roman is zoveel meer dan een thriller, de levensechte personages veroveren je hart Het gebeurt wel vaker dat de achtjarige Carmel Wakeford zich verstopt voor haar moeder. Maar...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 7,50

Bezorgkosten: € 1,50

In winkelwagen
Blue Light Yokohama - Nicolás Obregón

Blue Light Yokohama

Nicolás Obregón

Nederlands - Paperback | april 2017

Inspecteur Iwata gaat aan de slag op een rechercheafdeling in Tokio. Het wordt hem niet gemakkelijk gemaakt: zijn bazen waren erg tegen zijn komst en zijn eigenwijze partner Noriko Sakai is niet...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Paradijsvogels - Nathalie Pagie

Paradijsvogels

Nathalie Pagie

Aruba: One happy Island, maar nu even niet…
Nederlands - Paperback | april 2017

De eigenzinnige journaliste Tara Linders vertrekt naar Aruba voor een commerciële reportage over jonge succesvolle carrièrejagers. Als ze een Vlaams meisje ontmoet dat in nood verkeert, stuit...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 10,00

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Geen artikel  € 0,00
Laden...