Thrillers

Het Kattenpension - Esther Vermeulen

Het Kattenpension

Esther Vermeulen

Bureau MaRit 7
Nederlands - Paperback | september 2018

" ... Plotseling viel de deur achter haar met een klap dicht en werd de sleutel omgedraaid. Ze had de sleutel in het slot laten zitten. Met een ruk draaide ze zich om en ze liep verdwaasd naar...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 15,00

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Verdorven - Luc Deflo

Verdorven

Luc Deflo

Nederlands - eBook (EPUB) | september 2018

Na een personeelsfeestje belandt Sigrid ongepland in een rendez-voushotel met haar baas, Nick. Het wordt een gênante avond die ze zo snel mogelijk wil vergeten. Tot een opsporingsbericht haar doet...Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 12,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
De straf die ze verdient - Elizabeth George

De straf die ze verdient

Elizabeth George

Nederlands - Paperback | september 2018

De burgers van het Engelse stadje Ludlow zijn diep geschokt als de plaatselijke diaken beschuldigd wordt van een ernstig misdrijf en gearresteerd wordt. Kort daarna wordt hij dood in zijn cel...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 24,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
De straf die ze verdient - Elizabeth George

De straf die ze verdient

Elizabeth George

Nederlands - eBook (EPUB) | september 2018

De burgers van het Engelse stadje Ludlow zijn diep geschokt als de plaatselijke diaken beschuldigd wordt van een ernstig misdrijf en gearresteerd wordt. Kort daarna wordt hij dood in zijn cel...Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 14,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Vuurdoop - Nora Roberts

Vuurdoop

Nora Roberts

Een brandweerman komt om en iemand is vastbesloten Rowan daar de schuld van te geven
Nederlands - Paperback | september 2018

Bosbranden blussen zit Rowan Tripp in het bloed: haar vader is een brandweerlegende en zelf bestrijdt ze al branden sinds haar achttiende. Ook al bewaart ze trieste herinneringen aan het vorige...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 10,00

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
De erfenis van de Tempeliers - Steve Berry

De erfenis van de Tempeliers

Steve Berry

Nederlands - Paperback | september 2018

'De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone optreedt. Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean. Een mix van historie, spanning,...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 12,50

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Dodenmars - Christian De Coninck

Dodenmars

Christian De Coninck

Nederlands - Hardcover | september 2018

Augustus 1917. Kolonel Pynaert en zijn ordonnans genieten van vakantie in Guines, waar zijn gezin momenteel ook verblijft. De kolonel wordt dringend teruggeroepen naar het opperbevel. De Koning...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Van In Episode 1 - Pieter Aspe

Van In Episode 1

Pieter Aspe

Nederlands - Hardcover | september 2018

In oktober 2017 verscheen De butlerknop, het veertigste boek in de reeks rond commissaris Van In. 'Het laatste', liet Pieter Aspe toen in diverse media verstaan. Ondertussen heeft Aspe samen met...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 24,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Dodenmars - Christian De Coninck

Dodenmars

Christian De Coninck

Nederlands - eBook (EPUB) | september 2018

Augustus 1917. Kolonel Pynaert en zijn ordonnans genieten van vakantie in Guines, waar zijn gezin momenteel ook verblijft. De kolonel wordt dringend teruggeroepen naar het opperbevel. De Koning...Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 12,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Wat niet verdwijnt - Donna Leon

Wat niet verdwijnt

Donna Leon

Nederlands - Paperback | september 2018

Wanneer hij tijdens een verhoor onverwacht hardhandig uitvalt naar de verdachte, wordt commissario Guido Brunetti op verlof gestuurd. Er wordt hem opgedragen even rust te nemen, en zijn vrouw...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Wat niet verdwijnt - Donna Leon

Wat niet verdwijnt

Donna Leon

Nederlands - eBook (EPUB) | september 2018

Wanneer hij tijdens een verhoor onverwacht hardhandig uitvalt naar de verdachte, wordt commissario Guido Brunetti op verlof gestuurd. Er wordt hem opgedragen even rust te nemen, en zijn vrouw...Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 12,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Van In Episode 1 - Pieter Aspe

Van In Episode 1

Pieter Aspe

Nederlands - Paperback | september 2018

In oktober 2017 verscheen De butlerknop, het veertigste boek in de reeks rond commissaris Van In. 'Het laatste', liet Pieter Aspe toen in diverse media verstaan. Ondertussen heeft Aspe samen met...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 22,50

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Geen artikel  € 0,00
Laden...